Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nagyon nagy farokkal rendelkező pasival járnak, mindig büszkélkednek ezzel a barátnőik körében?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, hencegnek vele, kibeszélik
Nem, inkább titokban tartják
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2023. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Az átlagosnál vastagabb a farkam. Hallottam már vissza ex barátnőjétől is. Meg olyan is volt, aki konkrétan közölte, hogy nem fogja elmondani a barátnőinek, mert nem akarja, hogy rám másszanak.

A 2 nem között azért nincs akkora különbség. Mindkét nem kibeszél mindent a barátaival. Maximum más szóhasználattal.

2023. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem +20 és vastag is.

Amikor szexre kerül a sor, már sejtik mert furán dudorodik a farmer is, de az első reakció az őszinte igaz.

Volt itt már huhh az anyám ezzel meg mit csináljak....

Na ne márrrr szerinted ez nekem be fog menni oda....

Legjobb aztaqrva na ilyet is láttam de most öltözzél fel húzzál el,ne gondold hogy ezt nekem be is rakod oda.

Szóval változó mit mondanak élőben.

2023. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
#3-as ez az örkény egyperces nagyobb fikcióra sikeredett mint az Asimov összes.
2023. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A nők sokszor ugyanúgy kibeszélik egymás közt a pasikat, ahogy a pasik is a csajokat. Ha a pasi jó valamiben akkor azt is, pl. jól nyal, extra figyelmes stb. A rossz hír, hogy - főleg szakítás után, vagy ha csak alkalmi volt és gyenge teljesítményt nyújtott a pasi - a negatív tulajdonságokat is... Így a tárgykörnél maradva, ha nagy mérete volt, de nem tudta használni akkor ezzel a felhanggal fogják "ecsetelni" (azaz nagy van neki, de nem tudja használni és fájt).
2023. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a legobb barátnőmmel megbeszélünk minden részletet. Azt is ha kicsi volt, azt is ha nagy.
2023. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig de van, hogy elszólom magam “véletlenül” vagy direkt vicces utalásokat teszek rá, egyik barátnőmnek még képet is küldtem mikor összejöttem a jelenlegi pasimmal mert még én sem akartam el hinni, hogy mekkora.. 🙈😂
2023. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem a szexuális élet meg a farok méret a téma köztünk, akivel az lenne a téma, az nem a barátom.
2023. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is előfordult hogy volt csajok baratnői betaláltak titokban.
2023. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen, így dugtam meg több csajt is. Szájról szájra terjedt.:)
2023. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!