Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdésem nőkhöz szólna.Őszinté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem nőkhöz szólna.Őszintén nők eltudnátok fogadni hosszútávon egy olyan srácot aki odalent 13 cm hosszúságal büszkélkedhet és kb 4 cm vastagsággal?

Figyelt kérdés
Egyébként életvidám,jóképű(visszajelzések alapján)anyagilag stabil,vicces 20-on éves pali vagyok talán ez az egy dolog ami problémás nálam.

2022. szept. 5. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem speciel egyáltalán nem érdekel a méret. Legyen normális maga az ember és kész.
2022. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Rossz kategória, ennek a Szexualitásban a helye.

Bár azt, hogy a 13 cm teljesen jó, csak ne lennél olyan göykér, hogy mindig a farkaddal törődsz, ezt itt is el tudják mondani.

2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én férfi vagyok, de a nők 99%-át nem érdekli a méret, ha elég kemény és rendesen meg tudod dugni a nőket, akkor ez szexben elég nekik, a több sokkal fontosabb nekik.
2022. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadom ha megérik annyira agyilag hogy nem azzal foglalkozik mi van a gatyájában .


28N

2022. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hossz normál vastagság vékony
2022. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy pasi az ismerkedés alatt elkezd a farkáról beszélni, az azonnali tiltást és távolságtartást von maga után. Legyen akár hosszú, akár rövid.


Hogy milyen a szex, az kiderül amikor sor kerül rá, de a farokméret úgyis csak egy tényező, nem ezen múlik a kielégülés.

Pont emiatt sem a hosszabb, sem a rövidebb, sem a vastagabb, sem a vékonyabb nem garancia semmire. Eézrt is kár beszélni róla ismerkedéskor.

2022. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Páromé is ekkora, 14 éve mindennap ki tud vele elégíteni.
2022. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezekszerint nem reménytelen a helyzet
2022. szept. 5. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ember, egy 14 cm-es szerszámmal már vagy 40 nő van a hátam mögött. Senki se panaszkodott.

A 13-15 cm egy átlagos méret, ami azért is jó, mert ha tövig nyomod, a többségnek nem fáj, lehet vele durvulni is, keményen bаszni.

Szóval, ne picsogj, hanem irány az éjszaka/Tinder stb. és szedd fel a nőket!

2022. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!