Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem unalmas ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi azt állítja itt, hogy nekik közel az összes vagy az összes partnerük képes volt a hüvelyi orgazmusra legalább egyszer, de akár TÖBBSZÖR is.


Ezek a férfiak ilyen hiszékenyek és ilyen könnyen meg tudják játszani nekik a nők magukat?


Vagy csak nem tudják, vagy nem akarják elfogadni, hogy a nők 80 százalékának nincs hüvelyi orgazmusa és addig erőlködnek szegény partnerükkel, hogy azok megjátszák magukat?


Miért van ennyi egoista és szájhős férfi itt?



2023. aug. 25. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő megjátsza magát és sok férfi elhiszi, a nők 75-85% csak csiklói orgazmusa van.
2023. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A legutolsó opció az igaz. Szerinted akik egy anonim oldalon küldözgetnek boldog-bolgodtalannak "szia ismi" típusú privit azoknak mennyi valós élettapasztalatuk van a szexualitás terén? 😂
2023. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Hat nem tudom eddig az összes partneremet sikerult a csúcsra juttatni van aki spriccelos orgazmussal…javaslom h a saját hiányosságodat ne másokra vetitsd ki!:)
2023. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind két eddigi válasz ül.
2023. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3as

Nem kértem, hogy ezalatt a kérdés alatt is a kamudat írd!

2023. aug. 25. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Az a gond veled h egy szerencsétlen csak vagy akinek se hüvelyi orgazmusa sincs se pedig aki megdugja:)

Elkeseredett kis idióta vagy❤️

2023. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6

Nekem legalább nem hazudtak a nőim. De hencegj csak tovább gyiken. :((

2023. aug. 25. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Meg ha hazudtak is legelabb ők meg lettek dugva :D te meg arra se vagy képes hogy valaki betegye neked és azért vagy ilyen :)
2023. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

"összes partneremet sikerult a csúcsra juttatni van aki spriccelos orgazmussal"

A világon élő, mind a 8 spriccelős nő a tied ...

2023. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8as

Kicsit vegyél már visszább. Túl nagy a pofád a semmire.

2023. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!