Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem unalmas ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi azt állítja itt, hogy nekik közel az összes vagy az összes partnerük képes volt a hüvelyi orgazmusra legalább egyszer, de akár TÖBBSZÖR is.


Ezek a férfiak ilyen hiszékenyek és ilyen könnyen meg tudják játszani nekik a nők magukat?


Vagy csak nem tudják, vagy nem akarják elfogadni, hogy a nők 80 százalékának nincs hüvelyi orgazmusa és addig erőlködnek szegény partnerükkel, hogy azok megjátszák magukat?


Miért van ennyi egoista és szájhős férfi itt?



2023. aug. 25. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

10-es honna tudod h nekem nincs mire nagy pofamnak lenni?:)

Te is azok közel tartozol akik itt próbálják a kis kukkit kiverni hátha?:)

2023. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 képzeld el H rajta kívül még rengeteg olyan van aki nem képes ilyen vagyok én is , és mi van akkor ha csak megjátszották 🤷‍♀️
2023. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 xKakashix ***** válasza:
26%

Sok nő jól meg tudja játszani magát az tény, a legnagyobb probléma az, hogy a palik nagy része egyáltalán nem a partnerére figyel, hogy neki hogy lenne a legjobb, hanem saját magát helyezi előtérbe. Szinte minden nő ezt mesélte eddig nekem akivel szóba jött ez a téma, meg is lepődtem, hogy nem ez az alap, hogy a partnerednek legyen jó elsősorban.

Nekem eddig egy spriccelősen élvezős exem volt, az egyetlen exem akit azóta is visszasírok :D Náluk az a jó, hogy ezt nem igazán lehet megjátszani.. Viszont eddigi szexeim során hülyeség lenne azt állítani, hogy minden egyes alkalommal kielégítettem a partnerem, mert az kb lehetetlen, hogy mindig ugyanazt a "teljesítményt" nyújtsd, ennek sok oka lehet, szellemi, fizikai, lelki stb... emberek vagyunk, mindenki élvezett már el 5 percen belül, vagy gyorsabban, ez idő alatt elég nehéz egy nőt kielégíteni, persze nőtől is függ, volt olyan partnerem aki bimbó szo*kodástól is el tudott menni :D Szóval ez ilyen, engem pl sose tudtak még szájjal elvinni, egyszer közel jártam hozzá, de nem találkoztam még azzal a nővel aki képes lenne erre.

2023. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
#9-es kettő nálam van! az egyik az asszony a másik a szeretőm! 😂😂
2023. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!