Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a problémám lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám lenne, hogy van egy pasi aki tetszik, de lábfétise van és azt mondta hogy rakjam a mogyorói közé a lábam. Engem ez elborzaszt. Szerintetek adjak neki egy esélyt, vagy ne?

Figyelt kérdés
#lábfétis

2023. aug. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ami neked nem tetszik arra mondj nemet, én is lábfétises vagyok, senkire nem erőltettem rá soha.

23/F

2023. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked ez nem fér bele, akkor ne adj neki esélyt.
2023. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne menj ebbe bele, ha nem jön be a téma, mert csak bünti lesz mindketőtöknek. Nem lenne benne semmi élvezetes így.
2023. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%
Se a pasi se a nő ne csináljon olyat ami nem tetszik neki. Semmi értelme..
2023. aug. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Kérd meg hogy élvezzen a lábadra
2023. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem először probálkozz azzal hogy te is kérsz valamit, hogy kölcsönös legyen. Ha nem megy bele mert cask magának akar akkor hagyjad, ha belemegy csináljátok és meglátod hogy birható e!
2023. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor gondok vannak.
2023. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmi rossz dolog nincs benne ezt még én is bevállalnám.

Van ettől rosszabb is úgy gondolom.

Figyelj a lehetőség mindig megvan, hogy ha tovább fokozódik a helyzet legfeljebb nem-et mondasz, hogy ez már neked nem fér bele aztán kultúráltan abbahagyjátok :)

2023. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!