Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem mindkét nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem mindkét nemhez szól. Kortól függetlenül! Ti milyen előjátékot szeretek a legjobban?

Figyelt kérdés

Mit szerettek a legjobban, hogyan kényeztessen a párotok, mik a vágyaid?

Mi az amire vágysz, de nem kapod meg? Jöhetnek az alap dolgoktól a leg extrémebbig minden, hogyan teszitek színesebbé a sexuális életeteket?

Kit mi indít be? Hely, szituáció, alkalom.

Ötleteket keresek.

Nemet és kórt is írjatok!



2023. aug. 28. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem ha spontan. Izgat ha latom, hogy kivan engem. Ez a szemeben es erinteseiben is latszik. Szamomra ez a legfontosabb, szexualisan beindito dolog. 31 F
2023. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznám meg,hogy olyan legyen az előjáték,hogy epekedve várjam azt ,hogy végre berakja,ő meg ugyanezt érezze,nagyon-nagyon várja azt,hogy berakhassa.
2023. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos a sok simogatás és hogy ne legyek végig passzív, valamint hogy spontán történjen, ne mindig a megszokott forgatókönyv alapján. Kedvelem, ha illatgyertyát gyújt.
2023. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

az 1 es eléggé kibújt a kérdés alól.. mégis kapott 100% ot xd

de jól mondja.. nem muszáj szavakban kifejezni, van hogy nyakpuszi, van hogy erősebben megszorítod a derekát, megérinted a combját.. sztem ez is előjáték

2023. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Örülnék, ha több pasinak lenne alap az elő- és utójáték. Borzasztó, hogy szinte minden partnerem pár perc alatt lehavarta vagy nem is volt. Mivel könnyen és gyorsan nedvesedek, azt hiszik, hkgy na akkor mehet is. De az előjáték ne arról szóljon, hogy nedves legyen a pina, hogy berakhassa...

amit szeretek: simogatás, masszázs, ujjazás, kötözés, hideg-meleg játék...

ami fontos, hogy legyen felvezetve! Ne is érjen a puncimhoz sokáig, húzzon fel, hogy megpusztuljak érte h érjen már hozzá..

Mindez nagyon nagyon kevés férfira jellemző. Fogalmuk sincs mit kéne csinálni (kb mindig tapasztaltakkal voltam). Szóval ezekre vágynék és hogy legyenek olyan alkalmak, amikor sokáig minden csak rólam szól. Gondolok itt arra, hogy ne kelljen mindig mindent viszonoznom azonnal, ne 1 percenként váltsuk egymást, hanem 'bírja ki', hogy mondjuk masszíroz 15 percig és csak rajtam van a fókusz, elengedhetem magam

Komolyan, olyan mintha ez csak álom lenne

Nem: nő

Kór: depresszió

2023. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
azért csinálják ezt ha teljesen nedves vagy.. mert az előjátéknak a célja a párunk felizgatása. itt lehet a félreértés. de nő vagy és imádsz kommunikálni, hát hajrá :) kommunikáld le velük nem hiszem hogy ez nehéz.
2023. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom úgy szereti ha egyből beteszem egy kicsit utána kiveszem és mehet az előjáték. Majd amikor már szinte könyörög érte, hogy újra betegyem akkor kikötözöm és addig izgatom és dugom amíg majdnem elélvez de nem engedem elmenni hanem abbahagyom és pár másodpercig nem érek hozzá. Ezt megcsinálom vele párszor és utána olyan érzékeny lesz, hogy képes attól elélvezni, hogy én ráélvezek a puncijára.
2023. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
5ös, mintha én írtam volna, borzasztó hogy mennyire orgazmus fókuszuak a férfiak, azt hiszik csak akkor jó a szex ha elmegyünk, az hogy élvezem ha izgat, és ez fontosabb, egyszerűen képtelenek elfogadni. Múltkor mondtam a pasinak h orgazmust tudok magamnak is okozni de simogatni csókolni húzni a vágyat a végtelenségig nem, és szexmentes házasságban erre jobban vágyok, ha már elszöktem otthonról, mint arra, hogy meglegyen az elélvezés. Láttam rajta h forognak a kerekek. Végül remek szex lett, de folyamatosan el kellett mondanom h mit kérek. A végén belejott, de felteszed magamnak a kérdést, a többi nő akit dug, ők csak tényleg dugni akarnak, semmi fantázia nincs a szexben? A pasi mondta a végére hogy rendkívül meglepő élmény volt h ennyire élvezem végig. Persze, erről szól. Kiábrándító hogy ezt kevesen művelik jól.
2023. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami nincs meg? Hát most sok minden nincs meg, egy hosszú kapcsolatom után épp.


Egyébként megvoltak. Különben vagy nehezen lettek volna ilyen-olyan komolyabb kapcsolatok, vagy meg dolgoztunk volna rajta és lett volna, vagy lett ezért.


Nincs konkrét dolog, itt ezernyi minden lehetséges. Van mikor az a jó, ha úgy egymásnak esik a két fél hirtelen, vagy mikor valami más.


Sok... vagy a legtöbb kérdésre, főleg egyszerű kérdésekre nincs igazán egyszerű és egzakt válasz. Ezt meg kéne érteni, meg azt is, hogy ott gond lehet, aki ezekre a válaszokra veri. Meg akik nincsenek nagyon képben.

2023. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként amilyen előjàtékot szeretek:

-romantikázás, nemcsak az én részemről (a legtöbb csak elvárja a gyengéd izgatást, de nagyon kevesen viszonozzák - érzéki csókok, érintések, stb)

-orál behatolás előtt

-spontán helyzetek spontán helyeken, ez alapból olyan izgató, hogy alig kell előjáték.


Amit nem kapok meg:

-gyengéd izgatás behatolás előtt

-spontán szex semmi (ez a jelenlegi barátnőmmel komoly gondom)

-orált is csak ritkán, inkább a végén csak amikor befejez

28f

2023. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!