Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, Egy ilyen éjszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Egy ilyen éjszaka egy ilyen nővel milyen érzést hagyna bennetek?

Figyelt kérdés

Adott egy huszonéves nő. Magánéletben nagyon aranyos, mosolygós, szégyellősnek látszik, csinos de nem feltűnősködik ezzel. Nem is az a nagy pasizós típus, és végképp nem nézné ki belőle senki sem, hogy perverz. Külsőre/belsőre pont az esetetek, ő sem titkolja, hogy vonzódik hozzátok.


Aztán egy éjszaka összegabalyodtok vele, alkohol miatt, de itt teljes éjszakát értek.

Ami alatt rengeteg dolog történik, erotikus fehérnemű, mindenféle póz, ujjazás, szopatás, hátulról fej lelógós mélytorkozás, anál szex, utána szopás, sőt a végén még játékszerek is előkerülnek (dildó, péniszgyűrű). Zuhany alatt is mégegy menet, ahol a csaj spriccelve bepisil az orgazmustól, aztán a végén már járni sem tud.. Reggel is egy nagyon nyálas mocskos szopással ébreszt.


Hogy gondolnátok vissza erre a nőre?

Mi zajlik le egy férfiban ilyenkor? Pozitív vagy inkább negatív képet vetítene ez a nőre a szemetekben másnaptól? Hogyan állnátok hozzá?


(Magyarán, én vagyok a nő és nagyon furcsán érzem magam, nem tudom hogy fog mostantól rám nézni ez a férfi, olcsónak tart-e vagy pozitív dologként marad meg benne... Nem tudok férfi aggyal gondolkodni)


2023. szept. 3. 10:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Álmaim asszonya lenne 😍
2023. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Szép mese
2023. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Ha felhív, és újabb találkát kér megtudod. Nem hiszem, hogy egy alkalomra találkoztatok volna

Mi baj lenne abból, hogy szereted a szexet?

2023. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Imádlak! Nekem nagyon bejön az ilyen.
2023. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 érdeklődő35 ***** válasza:
28%
De mit keresett nálad péniszgyűrű? 🤔
2023. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Most kicsit megnyugodtam... 😅 Köszi.


#5 Őszintén? Mikor rendeltem egy szexshopból pár ezer ft hiányzott az ingyenes szállításhoz és akkor dobtam bele gondoltam mi baj lehet egyszer jó lesz 😅


A való életben tényleg tisztességesnek látszom, de szeretem nagyon a mocskos szexet csak eddig nem volt rá partner. És nagyon szerettem ezt az éjszakát megélni, csak most jöttem rá hogy egy olyan férfival csináltam, aki iránt lehet kicsit többet érzek, és olyan fura most ez a helyzet...

2023. szept. 3. 10:15
 7/33 anonim ***** válasza:
56%
Másnap eljegyzés lenne!
2023. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene!
2023. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Hiperszexuális vagyok, kb ott helyben beleszeretnék
2023. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!