Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak merevedési zavara nekem pedig valószínűleg vaginizmusom van. Mit ajánlanátok megoldásnak?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer próbáltunk meg szexelni. Az a baj, hogy a merevedése nagyon hamar elmúlik mire felhúzzuk az óvszert és megpróbálja megkeresni a hüvelyt, addigra le is megy. Azt mondja, hogy nagyon kicsi a hüvelyem. Arra gondolok, hogy vaginizmusom lehet ezért nem tágul ki eléggé. Még szűz vagyok.

Viagrát nem akarom, hogy bevegyen, mert az agyában van egy jóindulatú tumor amire gyógyszert vesz, és nem akarunk kockáztatni..


2023. szept. 3. 11:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

nem vagyunk éretlenek. ő 27 éves, de korábban csak kétszer szexelt, mert egy konzervatív országból jött. én pedig 24 vagyok.

az előjátékkal nincs baj, rengeteget ölelkezünk, csókolózunk, simogatjuk egymást. tegnap este kb. 3 órán át próbálkoztunk. orál is volt.

részemről, szerelmes vagyok belé, és fel is izgat, nedves vagyok, de valamiért ráfeszülök.

2023. szept. 3. 13:28
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Talán el kéne járni pszichiológushoz. Neked is, és az arab barátodnak is
2023. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nincs rá pénzünk :D indiai...
2023. szept. 3. 13:46
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Éretlenség alatt nem a kort értettem, lehettek akár hetven évesek is, ha érzelmileg, stb. éretlenek vagytok.


Ezzel van a gond, hogy rá vagy görcsölve, neki meg kevés tapasztalata van.


Egyszer Popper Péter írta, hogy ment hozzá egy pár, hogy nem jön össze nekik a szex. Azt javasolta nekik, hogy mindent szabad csinálniuk, de aktus nem lehet semmiképpen, és jöjjenek vissza egy hónap múlva. Visszamentek nagy bűnbánó pofával, hogy mégis volt aktus, és erre azt mondta, PP, hogy nahát akkor nincs itt semmi probléma.


Lazuljatok már el egy kicsit. Nem a dugás a cél, hanem a kölcsönös örömszerzés, és az, hogy biztonságban érezzétek magatokat. Gondolkodjatok el azon, hogy mi hiányzik nektek, hogy ne görcsöljetek. Esetleg menjetek szexológushoz, párterápiára, ami kell.

2023. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ne erőlködjetek mert ez lesz a vége, vagy még rosszabb is.

CSak örüljetek egymásnak és pettingezzetek, minden kötelezettség nélkül.

Rendbe fog az jönni és amikor már majd szét szeditek egymást annyira kivánjátok, akkor dugjatok.

2023. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet volt 3 éve.

Mindketten szüzek voltunk. Azóta az a technika, hogy kicsit bedugja és csak utána húz gumit. Ennyi idő alatt nincs előváladék.

Illetve megtanulta nagyon gyorsan felhúzni a gumit és egyből visszatenni

2023. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint is kicsit féltek ettöl.Kell valami fokozatosság és hogy el tudjatok lazulni.Kölcsönös bizalom,intimitás és közben beszélj hozzá,hogy megnyugodjon!


Szerintem peckeld ki a száját,hogy ne tudjon kiabálni,rakj elektromos csipeszeket a mellére ,dugd meg egy felcsatolhatóssal miközben a seggét vered vörösre pálcával.

Nem lesz gond a merevedésével meglátod!!

2023. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálunk kábé ugyanez a helyzet, csak éppen 40 évvel idősebbek vagyunk, és a klimax után. Nem találtunk rá megoldást. A héten megyek orvoshoz. Talán az tud segíteni.
2023. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá pénz! Én is ingyen járok (más problémaval, de ez mindegy)


#12 voltam

2023. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Vázolom a helyzetet.

1. A barátodnak merevedési zavara van,

2. Ketten együtt bénák vagytok felhúzni egy gumit a faszra.

3. Bénák vagytok bedugni

4. Minderről neki az jön le, hogy te vagy a hibás, mert a te puncid ilyen-olyan-amolyan.

5. Erőltetitek a szexet, pedig érezhetően egyre jobban görcsölsz, már nem is tudod elengedni magad

6. Ezek után te azt mondod, hogy érettek vagytok a szexre.


Hát baromira nem vagytok érettek a szexre. Lehet, hogy kor alapján már igen, de érzelmileg stb. baromira nem vagytok azon a szinten.


Egyáltalán csinált már neked orgazmust aktus nélkül? Le merném fogadni, hogy nem.


Szerintem felejtsétek el az aktust, mint célt, mert minél jobban erőltetitek, csak annál több kudarc fog érni benneteket, és mindketten teljesítménykényszerből toljátok, ami a legnagyobb baromság. Okozzatok egymásnak és magatoknak mindenféle más módon örömet, és egyszer majd összejön, nem kell elsietni.

2023. szept. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!