Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, van aki a szeretőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, van aki a szeretőjének többet enged mint a párjának? Pl a szeretővel van anális szex, amit otthon nem enged? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

3-as vagyok

Szerintem ha egy nő engedi az anált,azt a férjével is csinálta,hiszen szerette,hozzáment feleségül.

Csak valami elromlott,és új izgalmakat keres a nő,más pasival.És ott ugyanúgy mehet.

Olyat el tudok képzelni,sőt volt is egy ilyen szeretőm,hogy 2 pasival szeretné kipróbálni.Ezt nyilván a férjével nem tehette meg,ha szeretőzésről beszélünk.44F

2023. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Az én szeretőm 16 év házasság alatt nem engedte a férjének, hogy bele élvezzen a szájába. Orál volt csak sosem szájba élvezéssel. Állítólag undorító volt neki. Ezt én akkor még nem tudtam amikor kezdtünk. De ahogy közeledünk egymáshoz én mindig azt mondtam neki, hogy tele akarom verni a száját és lenyeletem vele. Elsőre meg is tette. Azóta számtalanszor. Később mondta el, hogy soha ez életében ilyet senkinek nem engedett. És állítólag volt benne némi félsz viszont izgatta is a dolog, hogy más férfival mást fog megélni. Amennyire tudom otthon azóta sem engedte, velem pedig alap. Szóval fene tudja..
2023. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Ezek nem fekete-fehér dolgok.

De pl.azt el tudom képzelni,hogy nem mondott igazat,csak azért mondta hogy nem csinálta még,nehogy undorítónak tartsd,vagy ne akarj csókolózni vele stb.

A nők tudnak azért színészkedni.Félre ne érts,nem vádolni akarom a kedvesedet!De amikor szaftos dolgokról van szó,akkor azért nem annyira szókimondóak,mint mi pasik.

2023. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, van egy ilyen verzió is.

Valahogy mindig minden nő állítja, hogy a szerető az első, előtte soha nem lépett félre 😁

2023. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

3-as vagyok


Nekem 10+ szeretőm volt az elmúlt 4 évben.Mindegyikkel nagyon sokat beszélgettem is,volt amelyik elmesélte minden addigi kalandját,de volt amelyik azt állította,hogy én vagyok az első.Nagyon durva élethelyzetekkel találkoztam,én naiv azelőtt azt hittem,hogy ilyenek csak a szappanoperákban vannak.🤣Át kellett értékelnem a házasság intézményéről alkotott véleményemet.És mostanra kb.elmehetnék házassági,párkapcsolati tanácsadónak.🤣

2023. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
9. Annyira jót és tökéleteset írtál, mintha én írtam volna. Nyissunk egy közös irodát és legyünk tanácsadóak😀😀34F
2023. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

3-as vagyok


9-es,pontosítanék.


Lehet hogy otthon is mindent megkap,csak már nem úgy,nem annyiszor stb.

Én sem azért mentem félre mert otthon valamit nem lehetett,hanem azért,mert már nem volt olyan jó,mint régebben.

2023. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi de én ezt nem értem. Azért megyek hozzá valakihez, mert összepasszolunk. Testileg lelkileg mindenhogy.

Amit megad azt megad, ami vágyam van és nem teljesíti azt meg elfogadom, mert neki fogadtam hűséget és elfogadtam ezt a szituációt, hogy arról le kell mondanom.

Olyan szerintem egy kapcsolatban sincs, hogy mindkét fél szeret mindent. De ide kell a kompromisszum és nem egy 3.fél.

(bocsi ha nem a kérdésre válaszoltam, de muszáj volt leírnom...)

2023. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez is jó érv és velemény 18. Igazat is adok. Mi ugy vagyunk vele, hogy én nem akarok lemondani róla és azt mégjobban nem akarom hogy a párom le mondjon róla. Ő is igy van felém, ezért tud működni és élvezetes izgalmas lennie egy hármas, négyes.:)
2023. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!