Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy macskát tartok? Nem akarom hogy azt higgye hogy homok került a gépezetbe, a rossz fiúkat és a pitbullokat szereti nekem meg macskám van. 25f

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert csak azok a rosszfiúk akinek pitbull van...

Szerintem egy férfi olyan amilyen. Nem attól férfi vagy nem férfi, hogy kutyát vagy macskát vagy guppit tart. Ráadásul egy férfi fel is vállalja amilyen és nem akar másnak tűnni. A kislányok meg akiknek az a fontosabb, hogy pitbull legyen mint az, hogy jó legyen a kapcsolat meg a pasi azokkal meg nem kell foglalkozni, nekik lesz még pár csalódásuk amíg rájönnek mi a fontos.

2023. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki a macska miatt melegnek tart és még szakítana is, akkor menjen. Volt nőm aki azt mondta, hogy nem alszik macskával egy ágyban. Mondtam neki, hogy akkor reggel találkozunk addig még ott van neked a kanapé. Hamar meggondolta magát és azóta neki is van egy háziállat amivel alszik.
dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Nekem erről az jutott eszembe, amikor rokonok jöttek látogatóba, és a kisgyerek visított a macskától. Az anyja megjegyezte, hogy az anyósa ki szokta zárni a cicájukat, amíg ők ott vannak. Erre annyit mondtam, hogy bocs, de itt a macska van itthon... 🤷🏼‍♀️

dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!