Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki buliba szexelt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki buliba szexelt, volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az adott srác esetleg eltért a megbeszéltektől vagy nem figyelt oda, s kellemetlen volt, de el kellett viselni míg vége lett?


Köszi, ha elmeséled



2023. szept. 11. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igaz a kérdés lányoknhoz szól, de én olyan férfit nem ismerek a barátok közt, aki buliban szexelt. Pedig mindig kettőn áll a vásár. Akkor lány se lehet olyan nagyon sok. Nekem például a második pohár után már nem áll fel, az utána követketők után meg már hányok. Csak alkoholmentes partin tudnék elképzeni valami szexet, de nincs olyan.
2023. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Volt dehogy viseltem el

Pofán bsztam

2023. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Magán a bulihelyen nem, de buli után igen. Volt, hogy buliból szexelni mentem haza.


Ja mindig a párommal. Néha bulizunk együtt és nagy arányban szexelünk utána.


Mindig jó volt. Nem szexelek, ha nem jó. Abbahagynám, ha nem tetszik. Nem erőszakol meg a párom. Menet közben is visszavonható a beleegyezés, ilyenkor abba kell hagyni. Ilyen szinte soha nem fordult elő, de ez elvi kérdés.

2023. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi szándékosan mindig szűkkörű bulikat csinálunk, azért hogy a végén mindig szexelni tudjunk. 😉

22L

2023. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt hogy orálnál durvább volt mint a megbeszéltek 23/l
2023. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "el kell viselni"??? Ilyen nincs, leállítod a fószert és befejezettnek tekinted a dolgot pont. Ha nem áll meg az onnantól szexuális erőszak.
2023. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy pár csajt már dugtam, szopattam buliban, de sokkal többet csináltak mint előre mondták, volt aki azt mondta csak kézzel kiveri, majd a vége az lett, hogy szopott, majd dugatta magát, a végén meg leszopott.
2023. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!