Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha 4-5 randin keresztül nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4-5 randin keresztül nincs puszi/csók akkor halott az ügy? (lent)

Figyelt kérdés

1 hónap csetelés után taliztunk.

5. randi megvolt. Az első végén is ő akarta, hogy folytassuk.

Másik városból vonatozik 1,5 órát hogy talizzunk.

Mindennap ír. Megölel.


De korábban mondtam neki, hogy tapasztalatlan vagyok és lassabban szeretek haladni.

Szerintetek ennyire komolyan vette, hogy meg se puszil?

A kezemet se próbálta megfogni.


Szórakozik/unatkozik vagy tényleg komolyan akar ismerkedni?



2022. ápr. 19. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle?erre annyira nehéz válaszolni,biztosat mondani!
2022. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha a másodikon nincs, az gáz.Akkor ne sok jót képzelj bele.Elsőn még nem baj, ha nincs.

Az érintés minden formája fontos egy kapcsolat elején, ez szeretetnyelv.


El nem tudtam volna képzelni ilyenek nélkül...

2022. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. :D Te mondtad, hogy lassan haladjatok, akkor nem értem a problémát. Szerinted utazna hozzád, ha nem érdekelnéd? Ennyire ne legyél már negatív. Meg talán vele kéne megbeszélned, hogy mire vágysz.


Egyébként sem normális rögtön a másik ágyában kikötni, meg másik szájába nyomni a nyelvedet pár tali után. Oké, hogy ma már ez a "normális", de egyébként nem az.


Vele beszéld meg és ne itt várj tanácsot.

2022. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég türelmes pasi lehet, nem akar elijeszteni. De a türelme el fog fogyni. Miért nem csókolod meg te legközelebb? Az hatni szokott.
2022. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy halott lenne az ügy!

Hiszen ha nem venné komolyan, akkor nem utazna annyiszor ilyen sokat, nem írna minden nap.

Lehet pont azért nem tette még, mert megkérted, hogy haladjatok lassan, és ő nem tudja, hogy pontosan ez alatt mit értesz. Ezért vagy beszéld ezt meg vele, vagy kezdeményezd te!

Szerintem a #2-nek nincs teljesen igaza, mert pl nekem is az érintés a szeretetnyelvem, szóval nekem fontos lenne egy kapcsolatban, de valakinek nem az. Ott van még az elismerő szavak, a minőségi idő, a szívességek és az ajándékozás. Lehet, hogy neki ezek közül valamelyik a szeretetnyelve.

Szerintem ne add fel, ha már idáig eljutottatok! Hajrá! :)

2022. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak félénk.
2022. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Már az első talin szopni kéne valakinek
2022. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
100%
Te mondtad neki, hogy lassan haladjatok. Lehet úgy van vele ha meggondoltad magad lépsz te. Ha más kép gondolod már mért nem fogod meg te a kezéd vagy puszilod meg? Nem véletlenül tartja veled a kapcsolatott.
2022. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, akivel planetromeon ismertük meg egymást, hetekig csak kerékpároztunk együtt egy folyópartra. Nem csókoltam meg. Ő volt a fiatalabb lényegesen. Aztán a parton mikor éreztem, hogy ott a legalkalmasabb pillanat, kértem tőle. Isteni érzés volt. Aztán sajnos nem tartottuk a kapcsolatot egy idő után.
2022. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha fél óra beszélgetés után nincs szex, részemről halott az ügy. Ki kell próbálni egymást minél előbb, mert ha az ágyban nem passzolunk, akkor kár az időt pazarolni, jó szex nélkül úgysem lesz semmi hosszútávon sem.
2022. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!