Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, komoly párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, komoly párkapcsolatot meglehet tartani úgy, hogy megbeszéljük, hogy még kalandozunk egy kicsit, vagy halott ötlet?

Figyelt kérdés

Egy komoly párkapcsolatban vagyok a barátnőmmel majdnem 3 éve. Együtt képzeljük el az életünket. Azonban egy apró gond van, a szex kicsit lapos mostanában, és nem sikerüt feldobni különböző trükkökkel sem. Mostanában azt érzem, hogy kalandoznék egy kicsit még, és megdugnék más nőket is, mielőtt hivatalosan is elköteleződnénk egymás mellett. Szexuális értelemben nyitott kapcsolatra váltanánk egy kis időre. Őt nagyon szeretem, nem akarom elhagyni, de sajnos néha feláll másokra is. Neki ezt konkrétan így még nem vázoltam, de tudja, és meg is érti, hogy néha megnézek másokat is.

Amiről beszéltünk már többször is, az a hármasozás lehetősége, amiben benne is lenne. Van is ismerősi körben 2 csaj, akikkel ő is benne lenne, de mindkettő párkapcsolatban van, meg erről inkább csak így elméletben lenne. Idegent meg nem nagyon akar. Ez az ötlet nem is nagyon hozódott fel többet. Ezért gondoltam a fenti ötletre, amit leírtam.

Nem kérek elítélő válaszokat, meg hogy undorító vagyok, stb, hanem tapasztalatok érdekelnek, ha valaki próbálta e ezt, ráment e a kapcsolat, sikeres volt, stb. A nyitott kapcsolat manapság már nem olyan ritka szerintem, szexuális értelemben főleg. Nem tehetek róla, hogy így érzek, jobb szerintem most, mintsem házasság után jöjjek elő ezzel. 29 F, 32 N



2023. szept. 17. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Mi 11 év házasság után éreztük úgy, hogy ellaposodott s szexuális életünk és másra vágyunk. De még mielőtt megcsalásra került volna a sor, megegyeztünk, hogy kipróbáljuk többesben. Nézelődtünk többfelé és a végén egy négyes mellett döntöttünk (így senki sem mondhatja, hogy neki jobb/rosszabb volt).

Tegnap este sikerült összehozni az első alkalmat és az az igazság, hogy nem bántuk meg. Szóval szerintem ebbe az irányba menjetek, ha valóban nem akarjátok elveszíteni egymást!

2023. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veszélyes vizekre tévedsz. Ha nyitott kapcsolatra váltotok, akkor megvan az esélye annak, hogy a párod kifog egy olyan szeretőt, akivel nagyon jól érzi magát. És nem biztos hogy az javítana a ti szexuális életeteken, ha ő folyton kielégülve jön haza hozzád, és kevesebbet akar veled szexelni.

A harmasnál pedig nem biztos, hogy élőben tetszene neked, ha látnád, ahogy előtted dugja meg a beszálló fél. És ha csajt bevesztek, akkor bizony el kell viseld azt is, hogy máskor meg pasit vesztek be.

2023. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon más a két lehetőség.

Egy hármas nem feltétlen jelentene rosszat a kapcsolatotokra nézve.

Ez a "kalandozás" viszont abszolút, folytatni sem érdemes, ha erre hajlasz. Három éve sem vagytok együtt, és már hiányérzeted van, ez nem jó előjel. Túl friss a kapcsolatotok ehhez a problémához. Ha kalandozol, ez a kapcsolat nem lesz tartós. De talán még akkor se, ha nem.

2023. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az is fontos kérdés, hogy kettőtök közül bármelyikőtöknek is az első a másik, vagy kevés más élménye volt?


Tényleg nagyon más a hármas és a nyitott kapcsolat, és én nem mondom azt, hogy fiatal a kapcsolatotok a három évével, de persze a tizenéves kapcsolatokhoz képest persze, hogy az, viszont szerintem egyrészt az fontos még, hogy ő hogy áll a kapcsolat kinyitásához, azaz na, jó, beleegyezik, mert nem akarja, hogy elhagyd, vagy el tudja-e ő is képzelni, hogy mással is jó lehet neki.


Amúgy az, hogy feláll másra is NEM jelenti azt, hogy mást kéne megdugnod, az csak azt jelenti, hogy van szemed és nemzőképes, érett férfiként ráizgulsz másra is. Attól még nem kell mást megdugnod! Megmondhatod az álló izgalmadnak, hogy igen, ez is egy jó csaj és éljen, hogy van szemem és működsz, de otthon vagy nála otthon van szívem szerelme, majd ott ficánkolj! Erkölcs és etika alap. Meg nemi: attól még, hogy van szexuális inger, attól még NEM kötelező rögtön becserkészni és dugni! Írom mindezt nyitott kapcsolatból amúgy, mert nem ellene vagyok, de jól érzed, hogy rámehet a kapcsolatod.


Mindezeken kívül pedig gondolj bele te is és gondoljon bele ő is, a te drága szerelmed, hogy mi van, ha #1 te jobbat találsz nála? Ha #2 ő jobbat talál nálad? El tudod egyáltalán jó szívvel fogadni, hogy más dugja a szerelmed...? Mert erre nem sok férfi képes!


És a nyitott kapcsolatban élesem ellenére is konzervatív vagyok és teljesen megértem, hogy miért érték sok kultúrában a szűzházasság, mivel az ember automatikusan hasonlítgat, és mi van, ha #3 a nagy kalandozásaid, netán kalandozásaitok után többé már az eddig oké szexet sem fogod élvezni, mert az xy ezt meg azt így csinálta, a z meg amúgy, és az én drága szívszerelmem meg az eddig oké, uncsi szexet meg már annyira nem bírom, hogy minek kellett egyáltalán összehasonlítás...?


Sőt, saját élményem: 18 éves koromban volt álmaim szerelme első szex nekem fantasztikus volt, majdnem egy évig voltunk együtt, és nem a szex miatt szakítottunk. Eltelt 15-20 év, újra tali számos mással kalandom után, és vhogy csak szex lett annak is a vége, hiszen olyan jó volt 18 évesen, és nem értettem magamat, hogy mit élveztem rajta akkor, mármint nem rossz volt, de fájdalmasan átlagos, pedig hogy élveztem 18 évesen, és vszeg 15-20 évvel később is, ha közben nem lettek volna igazán hűha kalandjaim. Szóval ezzel a saját élménnyel figyelmeztetek, hogy nagyon mély önvizsgálatot kell ám tartanotok mindkettőtöknek, de főleg neked, férfinek, akinek általában nehezebb átengednie a barátnőjét, szerelmét másnak, márpedig ha csak te lépsz félre, azt nem nyitott kapcsolatnak hívják...

2023. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, hát a nyitott kapcsolat akkor kizárt, vagy csak ő, vagy pedig szakítunk. De nem akarok szakítani, szóval felejtős is a dolog.
2023. szept. 18. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!