Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik othon se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik othon se szeretett se szexet nem kapnak azok hol keresik a boldogságuk? Valakinek a válás és a kapcsolatból való kilépés nem Opció.. Nekem se 45 éves F

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Válás nekem sem opció, mert tanáként mehetnél a híd alá. Albérlet elvinné a fizetésem felét. A férjem kamionos 5 hetente van itthon 1 hete, akkor se foglalkozik velem. Én már évek óta szeretőzök, ismerkedem és felmondtam az iskolában. Többnyire munkaidő után, este korrepetálok gyerekeket, felnőtteket akik érettségire készülnek ebből ugyanannyi bevételem megvan mint főállásban.

Munkaidőben többségében ráreék.... nehéz összehözni, mert a többség dolgozik, de volt olyan barátom aki állandó délutános volt, volt mentős aki 24 meg 12 órás műszak után szabadnapos volt és volt olyan vállalkozó is akinek a cége kb. magától ment.

Onlinek ismerkedem. DE NEM ITT ÉS NEM MOST!

2023. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretővel. Titokban.
2023. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, köszönöm a privátokat, de nem ismerkedem, nem beszélgetek és tanítványt sem keresek, teltházzal vagyok.
2023. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Tanítvány és szexpartner téren egyaránt?
2023. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyaránt. Max levelezni, beszélgetni érek rá, de csak e-mail-ben alkalmanként heti 1-2 kiadósabb levélre van időm
2023. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legynk őszinték csak a pénz miatt nem opció a válás xd elválni is pénz meg költözés is bődület drága
2023. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Akkor megadom az emailom. Írj rám.
2023. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyerekekben és az unokákban.

De van aki csavarog-néptánol pl. És ott hétvégéken is van mindig program, énekkar stb.

De már van kolléganőm aki spártán ra jár szinte minden nap, férjével egy házban de már külön.

2023. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4. Mit nem értesz lúzerka?
2023. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilt hazassag mindkettotok ugyet megoldana kerdezo. Probald meg felhozni a felesegednek, eloszor tuti elutasitja, de belatja majd, hogy jobban jar igy. Es te is, mivel valamilyen oknal fogva a valas nem opcio. Es igy nem lesz harag koztetek, nem kell aggodni a lebukas miatt.
2023. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!