Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz kapcsolatból kilépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatból kilépés után meddig kisértett az exetek?

Figyelt kérdés
Meddig és milyen módon kavart bele az életetekbe távolról is?
2021. jan. 3. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le! mindenhonnan!
2021. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt 1,5 év, és most kezdett el hívogatni folyamatosan másik telefonszámról, ami azért ciki, mert fel kell vennem a telefont akkor is, ha nem ismerem a telefonszámot, mert lehet, hogy valójában új ügyfél, vagy egy új kollega, akinek még nem mentettem a számát.
2021. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg hagytam. Megkeresésekre nem szabad reagálni. Ha felveszed a telefont és meghallod a hangját, azonnal letenni. Más nincs. Ha reagálsz, annak örülni fog. Akkor is, ha letorkolod. Teljes ignorálás válik csak be. Türelem. A baráti érdeklődés pedig csapda. Talonba akar rakni ezzel. Ne hagyd.
2021. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Még valami: Van egy csomó app a Google Playen, ami automatikusan rögzíti a hívásokat. Telepíts fel egyet. Ha később rendőrségig fajulnának a dolgok, akkor legyen nálad bizonyíték.
2021. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap, tiltottam mindenhonnan. Másik telefonszámról próbálkozott és az a baj, hogy nekem is fel kell vennem a telefont a munka miatt, de ha ő hívott, akkor kinyomtam és tiltottam azt a számát is. A szüleimnek kívül senki se tudja hol élek, mostohaapámba meg nem mert beleállni, amikor odament hozzájuk, hogy megkérdezze hol élek. A munkahelyemen eléggé komoly beléptetőrendszer van, a portán túl nem jutott, az első próbálkozás után megjegyezték, a másodiknál már alig lépett be és kirúgták.

Néha-néha vannak fellángolásai, de mindig az egyik letiltott számáról hív, amit automatikusan blokkol a telefonom.

2021. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első szakítás után hónapokig szivtuk egymás vérét, de akkor kölcsönös volt..

Összejöttünk újra.

Szakítottam, mert rájöttem, hogy ismerkedik.

Ezekután nem kerestem.

Össze is jött azon nyomban a másik illetővel.

Egy ideig azt játszotta, hogy letiltott, feloldott, írt, kitörölte az üzenetet, majd egy hét után megint írt, érdeklődött, stb. Ismét letiltott, megint feloldott.

Elegem lett, pontot tettem a végére, én letiltottam mindenhol. Azóta nem keres, csak telefonon tudna elérni.

Pár hét kellett ahhoz, hogy ezt meglépjem, azóta könnyebb.

Szerintem fel fog még bukkanni, amint meglesz az első veszekedés élete új párjával....

2021. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig. Napi 500 üzenet mindenféle erre létrehozott közösségi oldalakról, emailen, céges emailen, telefonon. Kiderítette hol lakom albérletben, oda járt éjszakánként üvölteni és dörömbölni. Az albiből kirúgtak miatta, aztán a következő helyen ugyanezt csinálta, nem tudom ki mondta el neki hol lakom. Mondjuk ott emeleten laktam és legtöbbször a kapucsengőt nyomogatta, ritkán engedte be valaki a házba. Megjelent a mukahelyem előtt többször, aztán mindenféle programokon és eseményeken is, nem egyszer bántalmazott fizikailag is. A megmentőm a külföldi meló volt amit megcsíptem, ott már békén hagyott bár még ott is küldözgetett napi 200 üzenetet (felváltva a dögöljmegteutolsókrva és a gyerevisszahozzámúgyszeretlek) még 1-2 hónapig, aztán végre leszállt rólam. Ez volt 2007 környékén, azóta se láttam de még mindig vannak rémálmaim néha.
2021. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Felbérelsz egy-két markos legényt, akik kicsit összerendezik a képét. Hidd el, egyből le fog szállni rólad.
2021. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!