Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm telt, de nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm telt, de nem tudja normálisan leborotválni puncit, szokta kérni segítségemet ritkán, vagy én kérem meg hogy csináljuk normálisan meg?

Figyelt kérdés
Ha én borotvált utána viszket neki miért? Ha saját maga akkor elhagya a szörszálakat, de nem viszket neki.

2023. szept. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A viszketés magatól a borotválástól van, meg a borotva minőségétől (elhasználtságától, élességétől) függ, nem attól, hogy magának csinálja-e. Esetleg utána nyugtató krém vagy valami. Érzékeny terület.
2023. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Élesseg alatt értem, hogy pl. az egyszer használatosak lényegesen gagyibbak.
2023. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta és hámlasztó jó kombó. Nekem kozmetikus ajánlotta a dörzsizést is, mikor nő vissza
2023. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban rányomod és kicsit lekapod a felső hámréteget. Hozzá fog idővel szokni a bőre - a többit meg lásd fent amit írtak.
2023. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 3 pengéset és ne amit nőknek reklámoznak.
2023. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!