Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 èves vagyok mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 èves vagyok mostanában nagyon vonzanak a jóval idősebb férfiak 60 èv körüliek, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzanak és igen szexuálisan is…. Nemtudom mi törtènt velem.

2023. szept. 29. 12:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. szept. 29. 15:25
 22/30 Butterfly19 válasza:
100%

Nekem 40 évesen volt egy 57 éves pasim. Sztem nagyon jól összeillettünk. Talán még szerelem is lehetett volna. De az élet közbe szólt. Megszakadt

a kapcsolatunk. Azóta ha látom kicsit felkavar de már nem kezdeném újra.

2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

20 - "nagyon vonzanak a jóval idősebb férfiak 60 èv körüliek" - egy hetero-kategóriában egy ilyen kérdés elolvasása után mi nem tiszta neked???

Ha nem nő lenne, nem ebbe a kategóriába írt volna...

2023. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

22 Mi miatt nem kezdenéd újra?


23 Igen, sokan nem értik. De hetero kérdés ès nő vagyok.

2023. szept. 30. 18:08
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas meglepetéseket tudnak okozni ezek az idősebb pasik: tapasztaltak, türelmesek, kitartóak és potensek.

Ja: és tisztelik a NŐT!

2023. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. A 60 körüli férfikorosztályban még sok vonzó férfi van. Finom kis érett gyümölcsök. 20-30 év korkülönbséggel meg nagyon is jól működhet még egy kapcsolat. A gond inkább a 35-40 év plusszal lehet, mert ott hamar kiöregszik az idősebb fél, de el tudom képzelni, hogy akkor is működhet egy kapcsolat.

25-ösnek: valóban vannak olyanok, amit írsz, de az idősebb férfiak közt is vannak, bunkók, szemétládák, stb. Nincs garancia. A hatvanasok közt vannak igazi úriemberek, akik rendesek, tisztességesek, de lepusztult alkesz prolik is, meg vidám nőcsábászok is.

2023. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
35%

Talán mert szereted a sármos pasikat ?! 😉

50F

2023. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy apakomplexusod van, feltéve ha az apukád nem törődött veled gyerekkorodban.

Az idősebb pasasok lenyugodtak már a koruknál fogva, ezért általában valamivel megbízhatóbbak, komolyabbak mint a fiatalok.

jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha független lennék már priviben írtam volna.
jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Én viszont nem vagyok független és így keresek hosszabb távra partnert.

A részleteket privátban megtudjuk beszélni.Ha érdekes lehet írj rám!

jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!