Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, családalapítás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, családalapítás, gyermekszületés után, tapasztaltátok, hogy nejed/párod elhanyagol téged, már nem vagy számára fontos?

Figyelt kérdés
A mór megtette kötelességét, a mór mehet. (?)

2023. szept. 29. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Haveri körömben eléggé megszokott, hogy szülés után már nincs többé szex Othon.

Azt már csak szeretőtől kap.

2023. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva volt. Utána jött meg neki igazán a vágya.

Amúgy én is azt tapasztaltam, hogy a legtöbb haveromnak az asszony bemondta az unalmast3, legalábbis vele, mert aztán kiderült, hogy az asszony tilosban járt, de munkahelyemen is volt ilyen, hogy a kollegina visszajött szülni, aztán 2 hónap után már az irattárban dugták 😁

2023. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két házasságban is megéltem ezt. Elsőben, amint szétköltöztünk ismét akarta velem a szexet. Egyszer meg is tettük, amikor visszavittem a gyerekeket látogatás után, azok pedig rögtön elaludtak. Megáztunk, így felajánlotta mosakodjak meg, majd szex lett belőle. Persze, ettől még elváltunk. A házasságunk utolsó idejében alig volt köztünk intimitás.

Második házasságomban feleségem a két szülés után elég gyorsan leszokott a szexről. Nem csak velem, senkivel nem kívánja. Még nem váltunk el, de haladunk feléje.

2023. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanolyan mint előtte. Naponta van szex. Szülés utáni hónapokban nem esett jól neki punciba, ezért engedte az analt is.
2023. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Sokaktól hallom ezt. Talán több szükség lenne ölelgetésre, becézgetésre. Teljesen felborítja a nőket egy szülés. Tudom. Én 3x szültem. És ha a kezdeti időben megkapják ezt, és érzik, hogy a társ mellettük van, lesz szex is.
2023. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Na, megint a női áldozat......


Egyébként nálunk megmaradt, annyi, hogy a 2 gyerek mellett kicsit nehezebb megoldani, illetve fáradtabbak vagyunk. De ettől még meg van a sex. És nem laposodott el, ugyan úgy meg van a móka. És nem kellett a feleségemet körbe udvarolni a terhesség alatt sem. Neki is jó és kell is a sex, így nem csinált ebből valami féle jutalmat.....

2023. okt. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!