Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasi is csinált már ilyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is csinált már ilyet a barátnőjével? Ha az aktuális barátnőm nem szeretné hogy a szájába élvezzek, volt már hogy titokban pl. a reggeli kv-jába élveztem!

Figyelt kérdés
Eddig senki nem vette észre, legalábbis ugyanúgy elfogyasztották és illedelmesen megköszönték, mint máskor..

2023. szept. 29. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Beteg vagy. Mellett undorító görény aki nem érdemli meg azt, hogy férfinak hívják.
2023. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratnod rajon ?
2023. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk túl azon, hogy ez a Btk. szerint szexuális visszaélés, emellett még egy undorító féreg is vagy.

Bár a történet eléggé kamuszagú.

2023. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk asszony tejszínnel szereti inni a kávéját, de volt hogy pont kifogyott és jobb ötletem nem volt, hát megkérdeztem tőle mit szólna ha én "tejszínemet" kapná bele...

Ő maga szolgálta ki magát és tetszett neki nagyon a dolog! 😉

2023. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ywerd ***** válasza:
100%

Ha neked ennyire fontos a szájba élvezés, szerintem beszéljetek erről hogy ő miért nem akarja.

Ha mindkettőtöknek szilárd az álláspontja , akkor

- keresel szeretőt

- lecseréled


De az hogy az ő tudta nélkül belerejszolsz a kávéjába, az több szempontból sem megoldás.

2023. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Azzal tisztában vagy, hogy ez bűncselekmény?
2023. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De most tényleg, ha neked ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, akkor miért nem keresel olyasvalakit, aki ezt engedné, vagy netán még szeretné is?

Ugyanis nem lehetetlen olyat találni. Nem állítom, hogy tízből kilenc nő odáig lenne érte, de tapasztalataim alapján a nők harmada-negyede szereti csinálni. Meg nagyon sokan vannak úgy vele, hogy azért megőrülve érte nincsenek, de szívesen megteszik. Sokkal gerincesebb lenne egy ilyen nővel összejönni, mintsem agyatlan barom módjára viselkedni.

2023. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Féregnyúlvány vagy csak te, nem férfi!!!🤢🤮🤮🤮🤮🤮
2023. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: undorító vagy, és közöd sincs a férfiakhoz.
2023. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora egy szánalmas idióta. Szóval a csajod még az ágyban vagy a mosdóban te pedig vered a farkad. Ahelyett, hogy őt dugnád meg. Csak azért, hogy tudta nélkül lenyelje. Neked ebben mi a jó? Az életben nem mondhatod el neki mert akkor rögtön otthagyna, jogosan. Nekem az összes nőm lenyelte. Az is aki saját bevallása szerint még soha senkinek. De nekem az volt ebben jó, hogy akarta, meg akarta nekem tenni, hogy örömet okozzon. Te meg egy sunyi görény vagy.
2023. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!