Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lennétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lennétek egy olyan fiúval akinek van barátnője titokban? Pl ha nagyon bejönne, tetszene nekek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2015. júl. 12. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem a megcsalás undorító és ahhoz asszisztálni szintúgy. 20
2015. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nem lennék vele... összejönni vele kizárt.
2015. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.. szerintem senki nem érdemli meg hogy megcsalják
2015. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak nagyon bejön/tetszik akkor nem.

Olyan viszont volt, hogy beleszerettem a szexkapcsolatomba, akinek közben lett egy barátnője. A srác a barátnője mellett velem is folytatni akarta, én meg képtelen voltam elküldeni.

2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen... nekem jelenleg is van egy ilyen kapcsolatom 18/L
2015. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na végre van aki be vállalja a dolgot 10 ből 8 félre kettyint mindegy hogy fiú vagy lány a környezetemben is annyi a válás ez miatt hogy szívesen lennék válóperes ügyvéd és a mostani munkahelyemen a nemek aránya80-20 a nők javára hát hogy is mondjam 40 éves vagyok de még tud az élet újat mutatni ég a pofám néha mert annyiszor felkértek már keringőre már lassan bambának tartom magam!
2015. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!