Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog a merevedési zavar egy ejakuláció után?

Figyelt kérdés

Tehát az elsö élvezésem után a merevedés nagyon könnyen megszűnik, főleg ha már napi rendszerességű a szex.

Ilyenkor elég nehéz újra merevedést elérni nálam.

A kérdésem tulajdonképpen az is lehetne hogy ez merevedési zavarnak nevezhető, kóros dolog-e vagy inkább olyan jelenség ami a legtöbb egészséges férfinél ugyanígy müködik?



2023. szept. 29. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Érdekes mások tapasztalait olvasni, különbözőek vagyunk. Évekkel ezelőtt, szűzrn alig vártam, hogy pinákatat basszak - szakkifejezéssel - habosra. Aztán valahogy azóta se nagyon csináltam ilyet. Bennem van az ösztön, hogy amint elélveztem, a szexbek vége van. Meg mintha ez a nőkbe is belé lenne nevelve.

Több menetet is inkább csak akkor tolok, ha külön élek valakitől, ezért nem találkozunk minden nap. Akkor is úgy, hogy a. nem élvezek el elsőre b. bőven hagyunk rá időt.

2023. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van.

Ami viszont nekem bevált, igaz csak ritkán, hogy nem a punciba megyek el, hanem a csajra, és van amikor így simán tudom folytatni. Nem gyakori jelenség, de volt már ilyen.

Amikor a punciba megyek el, akkor ott kilüktetem magam és a spermától nagyon csúszós marad nekem. Viszont, hogyha nem oda élvezek, akkor van, hogy marad elég inger, meg a farkam is kemény marad. De amúgy lelankad.

2023. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Évekkel ezelőtt, szűzrn alig vártam, hogy pinákatat basszak - szakkifejezéssel - habosra."

Igen, ezzel asszem a legtöbben így vagyunk. Elképzeltünk egy dolgot. Aztán arconcsap a valóság, hogy a punci nem is pont olyan, ahogy elképzeltük, olyan fura, valahogy nem úgy szorít, stb. Aztán nyomod, de érzed, hogy fárasztó, kényelmetlen az elején, meg kell szokni. Aztán mire belelendülsz, 3 perc múlva érzed, hogy elfogsz sülni, pedig az elején úgy tűnt, hogy nem olyan jó a punci, mint a markod. És elélvezés után már nincs kedved semmihez, csak összebújni vele és feküdni :)) Bezzeg 14-16 évesen mikor már érdekelt a szex, de pinát még nem láttunk, a haverokkal azon filóztunk, hogy majd reggeltől estig, és estétől reggelig nyomjuk majd :))

2023. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Érdekes mások tapasztalatait is olvasni, megérte a kérdést feltenni

Nálam akkor szokott jobb lenni ha eléggé ki vagyok éhezve, de nem túlzottan.

Ha ki vagyok éhezve akkor ugye nagyon könnyen feláll, majd nagyon gyorsan el is sül, túl gyorsan ahhoz hogy az egy tartalmas szex legyen.

Ha ilyenkor lelankad akkor van baj, de azért ilyenkor könnyebben folytatható is a dolog

Ha túlzottan ki vagyok már facsarva akkor nehezebben áll fel, nem is keményedik meg annyira, de ha mégis akkor legalább sokáig bírom.

A legjobb ha megvan a balansz, és kiéhezett vagyok több menetre, sok menetre, de idö kell ahhoz is hogy elmenjek.

Amit írtak az is probléma ha óvszer nélkül csináljuk, azaz a sok ondótól túl sikos lesz a vagina, és akadályozza az élvezetes szexet. Ha meg nekiállunk kitörölni simán lelankad, megint jöhet egy jó hosszú előjáték hogy folytathassuk

2023. szept. 30. 14:50
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ha ki vagyok éhezve akkor ugye nagyon könnyen feláll, majd nagyon gyorsan el is sül, túl gyorsan ahhoz hogy az egy tartalmas szex legyen."

Na igen, ez egy ördögi kör nálunk is. A barátnőmnek nagyon lecsökkent a libidója mostanában, jó, ha van heti egy szex. Emiatt mindig nagyon kiéhezek, és 2 perc után már elsülök, vagy meg kell állnom. Ez meg gondolom neki is kiábrándító, és nincs is kedve nekifogni, aztán még ritkábban van szex. De akkor méghamarabb elélvezek... Pedig mondtam neki, és tudja jól, hogyha gyakrabban csináljuk, akkor normális ideig bírom.

2023. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok a 60-on,de a peniszem még mindig kőkemény,amikor kiverem! Érdekes módon egy-két másodperc múlva,a sperma kilovelles után,újra merevedik! Azért is jó dolog a merevedeshez az EROGEN X GÉLT használni!Reggel kőkemény penisszel ébredek!Amikor naponta kétszer bekenem,szinte egész nap kőkemény!Ajánlom mindenkinek,aki állandóan szexelni szeretne!
2023. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!