Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Feleségek luxuskivetelben című műsorból?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Az egész műsor, minden szereplőjével együtt szánalmas.

Nem tudom elhinni, hogy ezt tényleg leadják a TV-ben.

2017. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Dancso, mikor papnak öltözik
2017. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én megnéztem minden részét, némelyiket kétszer is. azért, mert így legalább tudom, hgoy nem szeretnék ilyen gazdag lenni. Ok, hogy benne forgatókönyv, de én el tudom képzelni, hgoy a gazdag nők is kibeszélik egymást, irigyek a másikra, kombinálnak. Ők csak addig kellenek, amíg van pénzük, amíg a másik hasznot tud húzni belőle.


De a kérdésnél maradva, nekem Babett a legszimpatikusabb, az ő beszólásai tetszenek, "botoxot mindenkinek". :) Ez nagyon tetszett. Ő dolgozni szeretne, bár, szerintem eléggé kétséges a színészi munkája, a port.hu szinte semmit nem ír. Annyit emlegeti, mintha lenne szerepe. Az meg, hogy Ivonne segíti szerephez, mintha nem fizetné meg eléggé, hogy érdekkapcsolat az övéké. Időnként visszafogott, amikor nagyon kiöltöztek a csajok és ő mondta, hgoy András be sem engedné a házba olyan ruhába, mint amibe Bogi indult bulizni.


Dalma olyan "nevető harmadik". Megfigyeltétek, hogy a vitákba sosem szól bele? Jól teszi. Tetszik az "indiános" vagy milyen fülbevalói. Ő ránézésre nem olyan luxusnő, sőt, tiszta hétköznapi, de mégis beállt a botoxosok közé, szóval olyan "vihar előtti csend".

2017. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!