Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normál állapot az, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál állapot az, hogy én kielégítem orálisan a pasimat ő meg megfordul és szunyókál tovább?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 09:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem. Dobd ki. Nem értékel, és nem érdekli, hogy neked is jó legyen.
2023. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Én megmondanám neki, hogy amíg ő nem elégít ki orálisan, addig nemhogy a farka közelébe sem megyek, hanem rá sem nézek. Párszor megtagadod tőle, és változik a helyzet, akkor is először téged elégítsen ki.

Ha meg továbbraisegy önző segg... lapátra kell tenni, mertmásban is önző és nem törődöm lesz.

2023. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
12.ha egy nőnek zsarolni kell egy férfit akkor ott már nem komoly a dolog.
2023. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
#13 mert az teljesen rendben van, hogy a pasi elvárja, hogy kielégítsék, de ő semmit nem csinál. Nem ott kezdődik a probléma, hogy a csaj zsarolni kezdi, mert nincs a pasiban annyi, hogy viszonozza az örömszerzést, hanem ott, hogy a pasiban nem merül fel, hogy esetleg kielégítse a nőjét. De igen, ennek a kapcsolatnak annyi. De nem a zsarolás ötlete miatt.
2023. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én a megtagadás alatt azt értettem, ha a szép szóból nem ért.


Plusz külön sértő ha a másik ezután csak az alszik tovább.


Nem zsarolást, soha nem is zsaroltam a párom ilyesmikkel, bár neki meg nem jutott eszébe engem nem kielégíteni.

2023. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14. Nem nem nem és nem! Mikor a nő nem tesz eleget, akkor a pasi a hibás itt mindig. Mert nem csinál elég házimunkát, meg nem tesz eleget lelkileg, hogy a nőnek legyen hozzá kedve. Most tessék a nőt is ugyanezért elszidni!
2023. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 a nő kielégíti a pasit. A pasi nem elégíti ki a nőt. De elvárja hogy a nő kielégítse. Te szerinted ez rendben van? Vagy csak a nők szidalmazásával okoz neked örömet?
2023. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17. Ahányszor felmerült, hogy a csávó szívesen nyal, de ő nő nem ad orált. Minden szívtelen sz@rnak el lett mondva a férfi, hogy nem képes megérteni, hogy a nő ezt nem akarja. Most fordított helyzetben, persze hogy kárörvendeni fogok. Most nyal vissza a fagyi.
2023. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 akkor is a kommunikációt szokták javasolni, és azt, hogyha nincs viszonzas, akkor ne csinálja ő se. Vagy linkelj kérlek olyan kérdést, ahol a válaszolók zöme az ellenkezőjét javasolja!
2023. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19. Jó rendben most nekiállok keresgélni.
2023. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!