Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Javulhat e ez az állapot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javulhat e ez az állapot, vagy visszatérhet ami volt, vagy ez a vége?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 evet töltöttünk együtt.

Nagyon jó volt vele a szex, szinte végig, de mostanában ritkulni kezdett köztünk, se ő se én nem igényeltük mar gyakran, de valami nagy baj is történt, egy par hete nem tudok vele már csúcsra jutni. Egyszerűen nem tudom elérni már vele, pedig minden adott hozzá, de elmarad az orgazmus, vagy nagyon gyenge lesz.

Nem tudom azt mondjak, hogy 2- 3 év alatt lecseng a szerelem, azaz szerelmi hormonkoktél csökken, es nem tudom ha ez lehet vagy esetleg az, hogy vitáink is voltak eleg sok a 3 ev alatt es sok problémát nem tudtunk áthidalni, megbeszélni, es lehet ez is bezavar nem tudom, de eljutottam addig a pontig, hogy szexualis vágyam is megszűnt (nem vagyok beteg voltam analíziseken), tehat nem kell a szex se vele se mással. Es ha szex van kielégületlen maradok, pedig regen vele nagyon jó orgazmusokat éltem át, nagyon tapasztalt partner ....


2023. okt. 21. 20:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, 38 eves nő vagyok
2023. okt. 21. 20:18
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Más módon is próbáltatok orgazmust elérni? Nyalás, simogatás, ujjazás stb.


Lehet változott az ingerküszöböd is, vagy esetleg más dolgokra vágysz.

2023. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vágyok más dolgokra, minden van szexben ami kell. Megsem jön ami kell
2023. okt. 21. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem járhat mindig csúcsra. Vannak hullámvölgyek.

A veszekedések és megoldatlan problémák nagyban hozzájárulnak.

Ilyenkor érdemes tartani szünetet, amikor behatolás nélküli szex van, ahol nem cél az orgazmus. Fimon masszázs, vagy a másik kényeztetése. Ha nincs behatolás és nem cél a kielégülés megszünik a teljesítménykényszer és fokozódik a szexuális vágy.


Fontos, hogy csináljatok olyan órákat amikor mindent kizártok, telefon ki és mindenki elm9ndhatja mi bántja, persze nem egymás szavába vágva hanem had mondja végig, addig a masik nem szólalhat meg.

2023. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Masztizni szoktál? Magadnak változott valami?
2023. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem nincs teljesítmenykenyszerem, es magától jött minden eddig, de most nem jön. Nincsenek zavaró tényezők.

Attól tartok, hogy véget ért köztunk valami nagyon fontos, ami már nem tér vissza

2023. okt. 21. 20:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen kérdéseket, ilyen esetben “ és ujjal kézzel lábbal próbáltátok?” 😀😀
2023. okt. 21. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Úgy látom eldöntötted hogy vége. Akkor csak annyi maradt hogy lezárni a kapcsolatot és újat kezdeni.

De ha itt feladod akkor a másiknál is így lesz.

2023. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog magától javulni.

Ez ilyen minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.

Szerintem ne parázz.

Lehet jót tenne, ha pár különprogramot csinálnátok.

Az a baj az emberrel, hogy gyarló.

Ami kéznyujtásnyira van, mindegy milyen jó előbb-utóbb megszokott, unalmas lesz.

Ez van valamit találj ki ha szereted ha még nem akkor ennek lőttek...

2023. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek annyi.

Rózsaszín köd helyett már szürke problémák vannak, szex helyett pedig szívesebben mosogatsz el .

2023. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!