Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan beszéljem rá a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a páromat az orálra?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem szeretné a szájába venni, erre én mondtam hogy akkor én se nyalok többet, mire ő megsértődött. Most komolyan nem úgy lenne igazságos,

hogy ő is ad?



2023. okt. 23. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés: viselkedjetek felnőttként, és kérdezd meg, hogy miért. Rossz élmény, esetleg a higiénia vagy mi okozza ezt a negatív érzését. Ezt vagy meg tudjátok oldani, vagy nem. Szerintem az korrekt, hogyha az egyik nem csinálja akkor a másik se tegye. Egy kapcsolatban kell az egyensúly.
2023. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
El kell hajtani. Mikor majd újra összejöttök, hidd el, le fog pippantani.
2023. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

De úgy lenne igazságos.

Amúgy szerintem ne tépd rajta a szádat. Ne nyald ki aztán előbb utóbb majd megunja...

2023. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azzal mondjuk magaddal is kibaszol, ha nem nyalod ki. Én legalábbis szeretek nyalni, és ez független attól, hogy kapok-e viszonzást. De legjobb, ha másik csajt keresel. Az a baj, hogy akit rá kell venni, az úgy is szarul csinálja, nincs benne sok köszönet. Jobb inkább olyat keresni, aki élvezi is.
2023. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
nem fair a barátnőd. és undorodik a pénisztől? kajak.. fűűihh... az baj. azt jelenti hogy ő A: nem fogad el téged, nem jó bnő alapanyag B: látens lezbi
2023. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
ha valakit rá kell beszélni ott már baj van..
2023. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

9 es te mit pofázol bele mit hogy csináljon? :D

srácok,... feleljetek a kérdésre vagy húzzatok el.. de mi a bánatot okoskodtok hogy ki hogy élje az életét? :D jó ég...

bírom az ilyet.

2023. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen oka biztos van amiért nem akarja az orált veled. Ezt meg kellett volna beszélni, és nem válaszlépésként megvonni tőle a nyalást.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha egy olyan lányt keresel, akinél az orális szex alap, és nem kell rávenni semmilyen módon.

2023. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
74%
Milyen beteg világ ez, régen még szeretkezni se akartak, mert fájt a fejük.
2023. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, lehet nem egy a szexuális igény.
2023. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!