Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat az új munhahelytől?

Figyelt kérdés

Teljesen gördülékeny a kapcsolatunk, most érzem egyedül azt hogy nem veszi figyelembe az én véleményemet.


Fix helyen dolgozik, nem kapja a legnagyobb összeget ugyan de biztos munka , nincs leépítés, és ez a cég támogatta velem együtt amikor beteg volt, műteni kellett.


A napokban felbukkant egy alak (akit ő nagyon jól ismer) és egy ajánlatot tett neki, 50 ezer többlet fizetéssel ami nekem furcsa. Amennyi tapasztalattal ő rendelkezik, se hol sem adhatnak meg, arról nem beszélve hogy tudom ott a volt párja is.


Féltem őt, rossz előérzetem is van és olyan érzésem van hamar két szék közé ül ha felrúgja a fix helyét.


Mit csináljak?


2018. okt. 26. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálam is az jött fel, ami benned. Negatív az új. Ne válassza.
2018. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen új munka? Hol és mit kéne csinálni? Bejelentett? Melyik cégnél?


Ha rendes, legalási, bejelentett cégről van szó, akkor mi a problémád?

2018. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne lejelentve rendesen. Másrészt pedig, gyanus hogy ennyivel nagyobb a többlet mikor nincs hozzá végzettsége. Olyan mint a mézes madzag. Szinte érzem. Nem tudom miért van bennem, talán félek attól hogy felborul az életünk ettől.
2018. okt. 26. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kezdetben rákérdeznék, hogy szép-szép az az állítólagos 50 rongy, de amúgy mennyire lesz bejelentve? Mindenkinek van egy ilyen ügyeskedős ismerőse és általában a bepalizott másik szív.
2018. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bejelentve. Az ilyet azonnal sztornózni kell!
2018. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg ne adj isten amilyen hamar kellett,olyan hamar is repülhet.
2018. okt. 26. 16:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet valami az első hónapokban fényes, de hosszútávon nem biztos minden arany fénylik
2018. okt. 26. 16:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz lejelentve => TB, nyugdíj? Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki ilyen döntést hozzon?


Az 50 ezer többlet meg simán kijöhet úgy, hogy mivel nem lesz lejelentve, nem fizetnek utána járulékot, ergó a cég is "jól jár", mert kisebb költséggel kap munkaerőt.

2018. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

> Másrészt pedig, gyanus hogy ennyivel nagyobb a többlet


Havi 50 ezer azért nem akkor nagy "többlet". A bejelentés hiánya viszont szar, már ha nem keres mondjuk 700 felett nettó, szóval tud félretenni/befektetni

2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem azt irta, hogy nem lesz bejelentve, hanem hogy nem rendesen, vagyis nem a teljes osszegre.


Szerintem te leginkabb feltekeny vagy.

Mindenesetre erosen meggondolando, de ez az o dontese.

2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!