Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírják a férfiak két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják a férfiak két három percnél tovább?

Figyelt kérdés
Most is lett egy új barátnőm és egyszerűen nem értem hogy hogy lehet hosszabb ideig bírni viszont ő csinos jó alakú lány, mikor benne vagyok nagyon hamar elfog egy ilyen bizsergő ingerlő érzés és utána elélvezek, egyszerűen pár perc után jön ez az érzés, már próbáltunk több mindent hogy lelassítom, megállunk de egyszerűen ez az érzés nem szűnik meg és utána már ezred másodpercek alatt jön a dolog és elmegyek egyszerűen az hogy benne vagyok, a látvány, az illatok, az hogy látom hogy élvez... Nem tehetek róla de jön, Nem tudom mit lehetne tenni.. mondták hogy akaraterő igen azon vagyok hogy ne menjek el de tényleg csak jön tehetek én erről?
2023. okt. 30. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gondoloj valami rusnya vénasszonyra.


Vagy valami teljesen mas dologra.


Nekem ezek jöttek be, meg a pozencianövelők.


A gumitól én konkrétan hamarabb elmegyek!

2023. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően a 2-3 perc nem olyan rossz, de nyilván nem is túl jó.

Természetes dolog, hogy nagyon fel vagy izgulva a nődre és ettől eldurran a farkad.

Régebben én is hajlamos voltam rá, aztán mikor megnősültem, szerettem volna ha az asszonnyal tovább tartanak a menetek. Ebben ő is partner volt. Sokat gyakoroltunk. Mielőtt élveznék, leállok. Ilyenkor több módszerem van: elkezdünk számolni, vagy hirtelen tök hétköznapi dolgokról beszélni pl.hogy kiégett a villanykörte. De ami a legjobban bevállt nálam, az az, hogy Lendvai Ildikóra gondolok. 😁

(Sokáig nem szabad, mert lelankadsz)

Így kontrollálva sokáig el lehet húzni, gyakorlás kérdése az egész! Amelyik nő nem élvez el 15-20perc keféléstől, az valószínűleg később se fog! A lényeg, hogy megtanuld azt a pillanatot, amikor még meg tudod állítani a spriccelést az agyaddal! Jó módszer a felváltott tempó, hol gyorsabban, hol lassabban...

2023. okt. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni egymást. Nálunk az elején nagyon gyorsan elmentem. Most már bírom 15-30 percet punciban. Van olyan is, hogy nem tudok elmenni, de az már sokadik szex után van egy nap.
2023. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!