Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vállalnátok be/tennétek meg egy jó pasiért?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy a normál felállás az, hogy csak olyat, ami amúgy is érdekel/izgat titeket.


Mostanában viszont előkerültek történetek, amikor lányok olyat vállaltak, ami nem volt jó nekik, de annyira szerették volna örömet okozni vagy megtartani a pasit, hogy olyat is vállaltak, ami nekik nem volt kellemes, sőt, néha féltek tőle...


Veletek volt ilyen? Megérte?


Esetleg lenne olyan amiről úgy gonoljátok, hogy bevállalnátok, egy valóban jó pasi kedvéért, de egyébként féltek tőle?



2023. okt. 31. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szopás.
2023. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen. Akármennyire lehet valaki jó pasi, akkor sem vállalnék be semmi olyat,amit nem akarnék, vagy nem okozna örömöt
2023. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem vállalnék be, amit nem akarok. Ha valami tabu, az tabu. Ha ez a valami a másiknak nagyon fontos, akkor nem egymás keressük.
2023. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nemrég cicabunyó is volt egy pasiért.
2023. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy pasi sem ér annyit hogy félelemben/fájdalomban éljek.


Szubmisszív vagyok de van egy határ

2023. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Az első szopásom volt ilyen, amikor még nem álltam rá készen, de a fiú siettette a dolgot.
2023. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én odaadnám a kakálómat neki, ha van kedve, nyalogassa.
2023. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Másik nőt nem vonnák be, de azon kívül bármit
2023. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem nagyon jók. Örülök, hogy a többség racionálisan meg tudják húzni a határt, és bármennyire is bejön neki a másik mindent azért nem enged.


Én megértem azt is, aki a határain felül vállal, de talán tényleg nem az a követendő példa. Persze jó, ha a határainkat feszegetjük, de átlépni nem szabad.

2023. okt. 31. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Na jó most bunkónak és nagyképű nek fogtok hinni de max rá néznék és annak is örüljön ha másnap meg emlékszem rá.
2023. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!