Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 éves férfi vagyok. Más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok. Más házasságba is előfordul, hogy közös hitel, és közös gyerek miatt a válás bonyolult és nehezen kivitelezhető de már szex és intimitás nincs?

Figyelt kérdés

Kérdezem azokat a nőket ki hogy oldja meg ezt az élethelyzett?

Én a szexet heti egyszer igényelném,

Lehetséges normális szeretőt találni?

Nem akarok minden héten új partnert egy normális bőven elég..

Ez nagy igény?

Van ilyen nő egyáltalán?



2023. nov. 1. 11:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%

Nehezen

Pláne ha nem is akarod

Te tudod

2023. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
69%
A legkedvesebb megoldás részedről az lenne, ha újra meghódítanád a feleséged. Az intimitás nem csak úgy magától múlik el. Ezért mindketten megdolgoztatok. De mivel te vagy a férfi, így biológiailag, evolúciósan a te feladatod a hódítás. Összekapod magad, mind fizikálisan, mind mentálisan, és elkezdesz odafigyelni "a zasszonyra", elkezdesz törődni vele, és fél-egy év alatt csoda fog történni. Ha boldoggá teszed, lesz ott intimitás, majd szex is. De ehhez az kell, hogy rendesen odatedd magad! Szeretőt tartani persze egyszerűbb, de rohadt gerinctelen dolog.
2023. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
49%

"...hogy közös hitel, és közös gyerek miatt a válás bonyolult..." Ezt írod, de ez nem igaz. Aztán leírod, hogy valójában te tartod el a feleséged. Szóval az indokokat először saját magadba rakd rendbe és aztán szépen kapjál a fejedhez, hogy bizony ezt te magad okoztad elsősorban.

A kérdésedre pedig a válasz: a szerető mindig csak időleges, alkalmi dolog, akkor is ha nem csak egyszer jártok össze. A te életedet meg csak tovább bonyolítaná.

Amire neked szükséged van az egy főiskolás csaj, akit pénzelsz azért, hogy a torkába dugd a farkad heti egyszer. Erre meg vannak oldalak ahol megtalálod őket, diszkréten. Sok sikert.

2023. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy erre lenne szükségem… főleg nem egy fiatal nőre…

A másik az ha egy nőnek egy évet kell udvarolni a szexért az baj….

Nem kutya vagyok, hogy ha ügyes kisfiú vagyok lesz szex…


Én úgy tudtam a nő is élvezi a szexet van oragzmusa… Ez nem jutalom falat..

Vagy kívánja vagy nem

2023. nov. 1. 13:59
 15/35 anonim ***** válasza:
20%

Írtam neked

49 N

Hasonló helyzetbe vagyok

2023. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
#14: Na, itt a baj. Hogy te csak szexet akarsz, de boldoggá nem akarod tenni a feleséged. Ha szeretnéd, és boldoggá tennéd, akkor kívánna és lenne szex. Mivel szarban vagytok már egy ideje, így időbe telik visszahódítani azt az embert, aki már kiábrándult belőled. De egy önző, lusta disznó vagy, aki csak k.rni akar, de a kisujját nem mozdítaná azért, hogy legyen egy boldog családja. Veregesd meg a vállad, ügyes kisfiú vagy 45 éves létedre!
2023. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Fiatal nő is lehet ilyen helyzetben. Nem csak idősebb.
2023. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
52%
Vàlj el úgyis te tartod el ő meg visszaél vele az egész helyzettel azonnal otthagynàm.48f
2023. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ebben a helyzetben mégiscsak a válás a megoldás. Mi értelme így élni?
2023. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Gyerek hitel, nagy eséllyel csok, ami miatt nem lehet válni mert k...nagy a büntető kamat.
2023. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!