Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 éves férfi vagyok. Más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok. Más házasságba is előfordul, hogy közös hitel, és közös gyerek miatt a válás bonyolult és nehezen kivitelezhető de már szex és intimitás nincs?

Figyelt kérdés

Kérdezem azokat a nőket ki hogy oldja meg ezt az élethelyzett?

Én a szexet heti egyszer igényelném,

Lehetséges normális szeretőt találni?

Nem akarok minden héten új partnert egy normális bőven elég..

Ez nagy igény?

Van ilyen nő egyáltalán?



2023. nov. 1. 11:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%
Bárki is a hibás (vagy mindketten) az egyetlen tartós, igazságos megoldás a nyitott házasság.
2023. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanabban a cipőben járok,mint te.Szeretőzöm.

Igen,vannak rendes nők,lehet találni normálisat.

45F

2023. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
17%
A szeretok r*bancok, nem normalis nok xd
2023. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

#33


Egyszerű,szánalmas ember lehetsz...

2023. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
50%

Látom itt mindenki kiengedte a szellemet a palackból! :DDDD


Imádom azokat, akik néhány mondat alapján komplett ítéletet írnak arról, amiről nem is kérdezték őket! Azt gondolom róluk, hogy a saját sértettségüket/kudarcukat tolják rá a másikra.


Én azt gondolom, hogy lehet szeretőzni, a szeretők nem mind k...ák, mint azt valamelyik okos írta, de borzasztó nehéz mindkét félnek, ezért kerüljön bármibe is, inkább költözz albérletbe, és kezdj el egy új életet!

Lesz, hogy k...aszar lesz egyedül, a gyerekeid nélkül, nem ragozom tovább, de jelen esetben csak te vagy a fontos! Szívesen kifejtem bővebben, ha gondolod, de nem itt!


Ja, nem vagyok elvált, szeretőm sincs, és van intimitás és átlagon felüli szex az életemben, ráadásul mindezt a feleségemmel! 45 vagyok, úh túllendültünk már ezen azon az elmúlt 20évben...

2023. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!