Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szokták húzni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szokták húzni olyan csávóknak az agyát akik nem is tetszenek nekik? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
Volt egy eset mikor a csaj úgy vettem észre hogy húzta az agyamat. Nagyon közvetlen volt, spanolt velem, nekem bejött, és mikor kérdeztem hogy mi lenne ha kettőnk között lenne valami, akkor azt mondta miért nem másoknál próbálkozok, aztán továbbra is csak húzta az agyam, utána mondta hogy ha máshogy nem megy akkor erőszakkal akarok próbálkozni...aztán csúnya vége lett.

#csaj #húzza az agyam #nem tetszik a csávó #szoktátok e
2023. nov. 6. 18:23
 1/5 anonim válasza:
69%
csinálták velem sokat sztem azért mert tudták hogy nekem bejönnek és röhögtek a barátnőikkel
2023. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen jeleket adtak?
2023. nov. 6. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jól esik a csaj hiúságának, akármennyire is csúnya dolog
2023. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt észreveszi az ember, azonnal lépni kell tovább. Nem pitizünk, nem reménykedünk, várunk, menni kell tovább.
2023. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyeltem egy nagyon érdekes jelenséget. Általában a csúnyább csajok szivattak meg ilyenekkel, majd oltottak le. A szépek viszont nagyon kedvesen, finoman, de gyorsan jelezték, hogy nem, ők nem nyitottak. Na, ezért kezdeményezek csak szép nőknél.😄 Ritkább, de minőségibb a sikerélmény.
2023. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!