Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintek számít a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintek számít a méret?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
#6 Ez a teszt is ordas nagy kamu. Szerintem ez max úgy jött ki, hogy volt a mind1 csoport és volt a nagyot szerető csoport. És a mindegy csoportot kicsinek számolták.
2023. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

6os vagyok!


10nek:

Szerintem félreértetted a 182 centises példámat. Csak azt akartam bizonyítani hogy azok a fiúk/férfiak akik a kardjukba akarnak dőlni csak azért mert nincs 16-7 centis farkuk, hanem csak pl 15. Akkor az olyan abszurd mintha egy 180 centi körüli pasi akarna meghalni amiért nem 190.

Nagyon szomorú vagyok hogy a segítő szándékú kommentem úgy jött le neked mintha le akarnám törpözni a 180 centis embereket.


11es! Ezt fejtsd már ki bővebben, kérlek!

2023. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Számít: ne legyen se mini, se túl nagy. Szóval méretügyileg ennek a pasik kb. 95%-a megfelel.
2023. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Sokat számít. De addig el kell jutni, ehhez meg van sok tényező ami szintén fontos.
2023. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen számít! De nyilván nem csak azon múlik! A gazdája is fontos! De hiába nagyon szimpi a srác, ha nem érzem meg a farkát! És a nagy dákó se ér sokat, ha 2 perc alatt eldurran bennem!
2023. nov. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

#12 Ahogy írtam. Az egyik nagyobb csoport mindegy alapon kicsit választott vagy simán azt kellett nekik (a legkisebb ami ideális) választani. És ez húzza le az átlagot. Érdekes módon szinte minden fórumon youtube-on ez a két esett van amit írtam.

1. 15-20 között nincs különbség érzete 4-5 vastagság.

2. Minél nagyobb és vastagabb annál jobb.

2023. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem legalább 13-14 cm, de ne virsli legyen, mint az enyém. Lecsengő életszakasz előtt, fiatal nőkkel ezalatt nincs tartós, hűséges párkapcsolat. Esetleg frigid vénlányok érik be ennél kisebbel. A nők túlnyomó része többé-kevésbé vágyik arra, hogy időnként jól megpakolják, kitöltsék őket. Tapasztalatból beszélek.
2023. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Annyira nevetséges ez dolog. Bárki elhiszi, hogy létezik olyan, hogy valaki egy ennyire lényegtelen dolog, mint a péniszméret, alapján választ az emberek között ? Mondjuk van egy ostoba unszimpatikus ronda férfi, és csak a péniszmérete miatt kapcsolatra lép vele egy nő ? Persze nyilván van ilyen, 100-ból egy, de az a ritka elmebeteg kategoriába tartozik, és nem az általános normálishoz.
2023. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Szinte minden méret volt már bennem.Az a véleményem hogy a 14-15 cm től nagyobb az iszonyú fájdalmakat okoz.Elvált nő ként most 30 évesem az élettársam pénisze 11 cm merev állapotban, és ez nekem nagyon jó, mindent kielégít többet mint a 16.5 17 cm es.Szexben ez a méret nekem nagyon megfelel.
2023. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
#19 Ezt te sem gondolod komolyan igaz? :D
2023. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!