Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalatotok szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerinte mennyire számít a fiúknak a pénz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy nem túl helyes fiúról kiderül, hogy jól áll anyagilag, mennyire számít? Én azt veszem észre, hogy mindenkiben megmozdít valamit a pénz.

2018. máj. 9. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Melegeknél szerintem nem nagyon érdekli a többséget, hogy jól áll-e anyagilag a másik, ha komoly kapcsolat céljából ismerkednek.
2018. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Engem már ketten akartak lehúzni pénzel. Azonnal kidobtam őket.
2018. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire.
2018. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ftf1983 ***** válasza:
96%
A pénz elég sokakat motivál és bizony erősen megszépíti a pasikat.
2018. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A pénz egy nagyon lényeges területe az életünknek. Engem aggaszt, ha egy srácnak nincs pénze, főleg ha lustaság miatt vagy ha céltalanul él és csak az árral sodródik. Lehet nagyon helyes valaki, de egy céltalanul élő emberrel én nem kezdenék.
2018. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyire. Ha pedig egy srác azt hiszi hogy a pénzével kompenzálhatja a negatív tulajdonságait az kifejezetten taszít.
2018. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
5-ös: A kérdező szerintem arra gondol, hogy ha egy nem túl helyes, nem túl jóképű srácról kiderülne, hogy elég jól áll anyagilag ("gazdag"), akkor kapna-e esélyt, ha egyébként nem.
2018. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez szerintem nem szexualitás függő... Valakit érdekel, valakit hidegen hagy. Ez inkább az neveltetés és előéletétől függ az embereknek, pl. mennyire éltek jól, hogy mennyire kellett "garasoskodni" vagy éppen "szórni a pénzt".

Az én esetemben a pénz általában a szemöldökömet mozdítja meg, aztán a felső ajkaimat: Ezekből pedig az undor egyértelmű jele rajzolódik ki... Alapvetően sem vagyok pénz-orientált, de ha valaki az anyagiakkal próbálkozik nálam, azt általában elküldöm nyaralni messzire, ha már megteheti...

2018. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Drága életem, mi nem nők vagyunk, mi darabra vonzódunk magához a fiúhoz, nem a családi fészek előteremtő- és fenntartó-képességéhez, meg a diplomái számához, meg a lovagiasságához, meg egyéb elvont zöldségek...
2018. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám inkább fordítottan hatott, amikor a páromról annó megtudtam, hogy mi a munkája, ill. hogy milyen az anyagi helyzete (pedig szellemi munkát végezve én sem kerestem rosszul). Kapcsolatunk elején pár hónapig kisebbrendűség érzésem volt mellette és bár a fizikai megjelenésemmel kapcsolatban nem voltak kétségeim, nem értettem, hogy ő mit láthat bennem, amiért engem szeretne párjául. Erről az elején nagyon sokat beszéltünk, de végül az egymás iránti szeretetünk erősebb volt, mint a társadalmi különbség, úgyhogy túllendültünk ezen a "problémán" is és mára ennez az egésznek nyoma sincs.
2018. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!