Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy barátság extrákkal kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátság extrákkal kapcsolatot meddig etikus fenntartani, ha az egyik félnek alakul valami komolyabb valaki mással?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vagyunk barátság extrákkal kapcsolatban, szinte csak szex van köztünk, nagyritkán elmegyünk közösen kajálni, vagy sétálni. Nyilván nem véletlen tart egy éve, nagyon szeretjük egymással a szexet.

Neki most talán kezd alakulni valami egy sráccal, én nyilván minél inkább késleltetném azt, hogy befejeződjön a viszonyunk. Ő azt mondta, nagyon max a sráccal történő 2.-3. randiig hajlandó velem szexelni, utána szerinte nem lenne etikus. Mit gondoltok?

27F/26L



2023. nov. 11. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Kb 2.-3. ja

Nekem egyszer ugyanebben a helyzetben(csak fordítva) az a kis rib.anc kiszívta a mellkasomat:D

Na mindegy ennek ellenére is lefeküdtem a másik csajjal, bealapozóztam, meg félhomályban szexeltünk.

2023. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Rajtatok áll, én dugtam más feleségét is közel 1 évig.


Etikus oldalról nézve, megbeszélés kérdése a dolog, hisz amíg csak ismerkednek, még nem alakult több, addig felesleges lezárnia.

Én korrekt szoktam lenni még lazábbnál is, ha van valaki, akkor megmondom, hogy mi a helyzet és a másikkal is közlöm ezt a dolgot, ha úgy beszéltük meg.


Ha valakivel eldöntöm, hogy komolyabb a dolog, akkor a többit lezárnám, ez így korrekt.

2023. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Páromnak 16 éves kora óta volt egy ilyen barátság viszonya, amikor össze jöttünk a hátam mögött össze járt vele, folyton lebukott.
2023. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem a dugópajtid felé etikátlan, hanem az felé akivel ismerkedsz! Gondolj bele a fordított esetbe, ismerkedsz komolyan, majd a leendőbelid benyögi, hogy ja baby amikor randizgattunk akkor közben ám rendszeresen kefélgettem mással is. Az új kapcsolatod előrehaladásának ütemében kell eldöntened meddig tartod fenn a régiben az "extra" részt.
2023. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Már az első randi után sem fér bele, sőt már amikor randira hívom a csajt az azt követő 1. másodperctől sem fér bele. Ez nem azt jelenti, hogy biztos sohatöbbet nem szexelnék a szexpartnerrel, mert ha pl a 4. randi után kiderül, hogy mégsem leszünk együtt, akkor simán visszaterhetek a dugópajtimhoz.

De nekem férfiként is nehéz lenne a szerelmem szemébe nézni úgy hogy régebben, a randizós korszakban adtam neki a szépet de azért levartam 2 órával ezelőtt egy másik csajt.

2023. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5: jaj de cuki vagy. Kár, hogy nem voltál nővel az utóbbi három évben.


Ha élesedik az új viszony, elegáns leépíteni az extra részt.

2023. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi 3 hétben nem voltam nővel. És igen tudom hogy sokaknak ez cuki hozzáállás, ez van. Szerintem a szexkapcsolat az az amikor nem tartozol a másiknak elszámolással, de nyilván a csaj is szívesen szexel veled. Tehát annyit mondasz neki, lehet hogy soha többet nem szexelünk, viszont az is lehet hogy másfél-két hónap múlva már újra igen.


Amúgy miért? Az utóbbi 3 évben nehezebb nőhöz jutni, és ezért annyira félni kell, hogy nem tudsz majd visszatérni a puncibarátodhoz?

2023. nov. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Már a 2-3. randiig is durva...
2023. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!