Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élménye volt annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élménye volt annak, aki már nyalt dús szőrzetű puncit? Akár pozitív, akár negatív. Mi volt benne a jó, vagy rossz? Rövid történetekben jöhetnek válaszok.

Figyelt kérdés

nov. 26. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
A dús szőrű punci előnye, hogy nyalás közben ecsetként keni a nedvet az arcodra. Szinte elmerülsz benne. intenzívebb illat, a feromonok széntbombázzák az agyadat. A nyalás technikáját neg kell tanulni. A csupasszal jobban tudsz játszani
nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Biztos élvezetes lehet a szőrt enned.
nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szőrt kell nyalni...
nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Más élmény
nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző bnőm nagyon-nagyon szőrös volt, a mostani csupasz v kis fazon néha. A különbség inkább látványban van. A szőrös érdekes és izgató, mert az mindenkinél más, a csupasz meg mindenkinél egyforma. Nyalni nekem ugyan olyan és egyszer sem került szőrszál a számba.
nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem frissen mosott és mondjuk a nap második felében, pár pisilés után kerül sor a nyalásra akkor bizony nem túl finom. - Bár ki hogy szereti.-

Törölheti akárhogy, a szőrön akkor is ott marad a szag és némi íz.

Mosottan viszont nincs sok különbség. Ahol nyalod ott nem szőrös. Ha meg véletlenül a szádba kerül némi szőr, annak se íze, se szaga.

nov. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a 18 éves bnőmnek eszméletlen puncija volt.. ilyen olyan felnőtt oldalakon még nem láttam szebbet. a kis bozontja is..

szerintem a bozont a punci fölött eszméletlenül szexi. ez egy ősi vonzalmat kelt mint a nőkben a szemérem fölötti szőrzet az alhason, vagy a széles váll és bicepsz.

azért biztos sokan elfogultak vagyunk az első bnővel szemben nem igaz?

nov. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Kb. 14 évesen az első barátnőm még nem szőrtelenítette magát és nyalás közben mindig telement a szám szőrrel! Nekem kellemetlen volt! Nem sírom vissza azt az időszakot, szerintem jobb a csupasz punci!

46F.

nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as érdekes.. mer én meg pont arra indulok be.. és bár én lettem volna akkor ott vele.. inkább mint a mostani divatok :D

25 f

nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9es Persze megvan mindegyik tipusnak a varázsa.Én sem ragaszkodom a teljesen csupaszhoz, csak az alsó részén ne legyen semmi a többi nem zavar. Viszont a szőrös punciba amikor dugod be a farkadat és megsérti a makkodat a hosszú szőrszál, az érzés leírhatatlan. 8as voltam.
dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!