Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet azt magyaràzni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet azt magyaràzni, hogy egy kevésbé szép nő iránt nagyobb szexuális vàgyat érzek, mint egy szebb felé?

Figyelt kérdés
párszor éreztem már úgy, hogy volt egy tök àtlagos nő külsőre, de valahogy nagyon erős szexuális vágyat éreztem irànta. ez mitől lehet? erre mondják hogy kémia?
2023. dec. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a külső nem minden, a kisugárzása fog meg.
2023. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen nekem is van, de miután elélveztem elmúlik, és olyankor nem vonzódom hozzá, csak akkor érzem ezt az erős vonzalmat, ha kanos vagyok, éppen ezért kapcsolatot nem tudnék elképzelni általában az ilyen nőkkel
2023. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen, pl egy kolléganőm... nem csúnya, azért azt nem lehet rá mondani, de nem is extra. Mellé bunkó ès buta, mégis bejön nagyon. Talán, sőt biztos, én se vagyok 100-as :) 50-es se, csak 40-es lassan)
2023. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Mert tudod, hogy számodra egy kevésbé szép nő elérhetőbb. És nyilván jobban izgat az, ami közelebb áll a valósaghoz.
2023. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy kevésbé szép nő ma már jobban elkel, mint egy, "a közösséget is szolgáló mindenes" szépség. Az utóbbiaknál kisebb az ember esélye, hogy alakul is belőle valami.
2023. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka az ilyen.
2023. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem logikus. Szerintem csak arról van szó, hogy még nem jöttél rá, hogy pontosan miért is vonzó számodra.
2023. dec. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!