Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szokott vége lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokott vége lenni nálatok az aktusnak legtöbbször?

Figyelt kérdés

dec. 20. 18:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
36%
Gumiba, nincs más választás.
dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
73%
Egyikőjük a punciba másik a szájba. 😊
dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése. A hogy a hölgy szeretné. Én gumi nélkül szeretem punciba, de ha a nő nem akarja akkor gumi, vagy megszakítás, és ahová sikerül.
dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

Natúrban punciba.

Szeretem a nőket teherbe ejteni. Mikor élvezek, különösen vigyázok arra, hogy akkor tövig nyomjam a farkam és úgy élvezzek bele.

jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
34%
Azt szoktam kérni, hogy a kopasz fejemre élvezzen a pasi. 28N
jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
48%
Sokat elmond a szexista szexuális kultúráról, hogy a kérdező és a válaszolók (még a nők is!) evidensnek veszik, hogy az aktusnak akkor van vége, amikor a férfi elélvez...
jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
#36: nem tudom, ti hogy csináljátok, de mire én végzek, a csajomnak 2-3 orgazmusa már volt. Ez a standard, de előfordult már, hogy csak egy, de maximumként volt már 6 is. Akkor szabad nekem is elélvezni?
jan. 14. 22:31
 38/50 anonim ***** válasza:
15%
#37: De gondolom, ha az első után azt mondaná, hogy oké, akkor részéről vége, nem szeretné tovább csinálni, még te lennél felháborodva.
jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
#38: miért lenne vége, miért mondana ilyet? Mondhatna egyébként, de még sosem mondott. Ő is szeretné, hogy nekem is jó legyen. Nem hallottál még normális kapcsolatról? Mi van veled?
jan. 14. 22:57
 40/50 anonim ***** válasza:
15%
#39: Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a nő élvezzen el előbb. És nem tudom, mi abban a normális, hogy akkor van vége a szexnek, amikor a férfi elélvez, függetlenül attól, hogy a nő hányszor élvezett el vagy elélvezett-e egyáltalán. Ez számomra nem egy normális kapcsolat, hanem inkább egy alá-fölérendeltségi viszony jellemzője.
jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!