Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17cm alatti méretű férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17cm alatti méretű férfiakkal csak a pénz miatt maradnak együtt velük és valójában csak kihasználják őket közben meg bátran félredugnak?

Figyelt kérdés
dec. 23. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
Rossz nezni ezeket a nyomorusagos kerdeseket. Remelem, ugyanaz irja ki az osszeset.
dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Nna az tuti, hogy a kérdező még életében nem volt nővel! Fogalma sincs arról, hogy hogyan is működünk mi, nők.


Amúgy szerintem csak a napi ügyeletes troll kérdését olvashattuk.

dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
23cm alatt csak fütyi van ami pisililésre jó egy igazi férfi 23+
dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Mekkora kreténségeket írkáltok. Bár lehet a kérdező is annak szánta, de ha nem hanem kérdés valóban, a válasz nem. Nem csak a pénz miatt vannak. Nem a lóf.sz képes csak kielégíteni.
dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel csak azok a férfiak nyugtatják magukat akiknek nincs elég önbizalmuk és vagy személyiségük hogy működő párkapcsolatuk legyen.
dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%

11


Kb az összes farok mérettel kapcsolatos kérdést 1 ember írja ki,a stílusa is ugyan az. Mindenért csak a nők a hívások az ő világban és csak itt tudja magát kiélni.

dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt csak szex kapcsolatom is pedig 14 cm. Érdekes módon arra jó volt hogy összejárjunk és érdekes módon szerette eléggé. Persze nem is nézek ki olyan rosszul mellette
dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 15cm, de vastag, 5+

Volt kb 20 nő eddig, egyik sem panaszkodott, sokan el is élveztek, volt akinek fájt is a vastagság miatt, szóval inkább az számít jobban.

dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

Baromság 16 cm van kb 15.5 rengeteg csajt levartam. És mindet több alkalommal.

Mert jó volt velem... Ja és pénzem sincs.. Kocsiban bis rengeteg csaj meg volt.

dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb nekik, hogy az a 15 centi, vagy 17, amennyi, álljon rendesen, ne süljön el 2 perc után, ne lankadozzon le szex közben. Az ilyesmi irritálja inkább a csajokat.
dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!