Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikussal élek együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikussal élek együtt?

Figyelt kérdés
Folyamatosan manipulálni próbál. Készítsek neki kaját és adjam elé, mindig csak kedves hangon szabad hozzászólnom, szeretgessem, amikor neki kedve van hozzá és nem korlátozhatom, mert akkor agresszívan viselkedik velem. Látszik rajta, hogy imádja önmagát és erre mintha büszke is lenne. Néha olyan pöffeszkedve ül és ha rám néz, azt érzem, hogy többnek tartja magát tőlem. Idén már 3 éve, hogy nálam lakik és azóta egy forintot nem fizetett bele a lakhatásba. Mit tehetnék ebben az esetben?? De valamiért mégis szeretem, ezért nem akarom kidobni, vagy a cicamenhelyre visszavinni. :(

2022. nov. 2. 20:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Pihent agyù
2022. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy balek vagy, hogy még nem vágtad ki a pitsába.
2022. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Neked lenne szíved kidobni csak úgy??
2022. nov. 2. 21:01
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lesd meg az igazi énjét, mert amikor nem látod, akkor simán lehet, hogy éppen nálánál kisebb és gyengébb lényeket kínoz hosszasan.

Szerintem pszichopata is.

2022. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

,,De valamiért mégis szeretem, ezért nem akarom kidobni, vagy a cicamenhelyre visszavinni. :( "


Ez a humor kategóriába való.

2022. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám nem nárci, velem azt érezteti hogy a falkába tartozom, mint ő. Egyenrangúnak tekint:)
2022. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kva jó! :D Az én cicám is ilyen. De az enyém néha próbál egérrel fizetni.
2022. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Megérdemled a sorsod.
2022. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy lenn-e szívünk kidobni? Neked van szíved együtt lenni vele? Az a durvább, nem a kidobás.
2022. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, ez a kérdés igényesebb volt, mint 10 másik troll kérdés együttvéve.
2022. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!