Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexet vállaló lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexet vállaló lányok miért akarnak több pénzt kérni, mint egy hivatásos prosti?

Figyelt kérdés
Támogatnék olyan lányt, aki átlagos életet él, de kiegészítésként bevállalna havi néhány alkalmat. Azonban minden jelentkező olyan összeget akar, ami irreális, olcsóbban válogatni lehet a luxuslányok közt. Miért akar mindenki egy nap alatt gazdag lenni, egy óra alatt több napi munkabért megkeresni? Hova tűnt a realitás?

dec. 23. 17:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

9. És ha valaki őket akarná, milyen esély lenne rá, pénz nélkül? Mint a lottó főnyereményre?


[link]


[link]

dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 StevenUp ***** válasza:
38%

ma 18:44


Minden nőhöz van esély, csak tenni kell érte. Ezeket a nőket is pasik dugják 🤷‍♂️

Van ahol ilyen elvetemült cosplay őrületre való hajlam kell, van akinél valami teljesen más.

Én is bármikor levarhatnám életem nőjét "HA" valami drogos kivarrt karú kitesizett testű Rock vagy Punk Rock énekes lennék. De nem vagyok, nem is tettem érte, így nem is sírok utána.

dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
Ők is prostikként viselkednek, tiszta szégyen.
dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ők mik?

dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
14. Turisták.
dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert azt hiszik magukról, hogy ők nem prostik. Pedig ugyanúgy azok, csak a tarifájuk magasabb.
dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

Egy prosti kb 15-20at kér egy félóráért.

Egy ilyen startaprós támogatásos meg 50et..

Hülyék ezek?

Senki nem fog menni hozzájuk.

dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert az alkalmi lány. 1x akár dugni jó pénzért

A prostinál meg sok kicsi sokra megy


N29

dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

17, pont erről beszélek!


Vegyünk peldának egy koleszos kiscsajt, vagy egy gyári melós gyengébb keresetű lányt. Kitalálja, hogy neki beleférne néha suli/munka után egy-egy numera. Hazavinni nem tudja a kuncsaftot, nem elérhető bármikor, nem fektet be hirdetésbe, nincs ehhez kapcsolodó rezsi sem. De ha körülnéz a piacon, láthatja, hogy 10-20-ért már szolgáltatás szinten lehet válogatni a lányok között. Akkor miért gondolja, hogy ő drágábban kelendőbb lesz, gyengébb feltételekkel? Én igazodjak hozzá, menjek érte, vigyem haza, legyen gumim... stb. Csak én gonolom úgy, hogy a hátráltató tényezők miatt be kellene érni kevesebbel is?

dec. 23. 20:04
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Max olyan áron mint a RL-es lányok szerintem.

Bár nekem volt egy olyan nő aki 40-el indított és lealkudtam 10-re.

😊😊

De sokan ki is írják hogy 20-30ezres ajánlatokkal ne is fárasszák.

Nem értem én sem.

dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!