Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexet vállaló lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexet vállaló lányok miért akarnak több pénzt kérni, mint egy hivatásos prosti?

Figyelt kérdés
Támogatnék olyan lányt, aki átlagos életet él, de kiegészítésként bevállalna havi néhány alkalmat. Azonban minden jelentkező olyan összeget akar, ami irreális, olcsóbban válogatni lehet a luxuslányok közt. Miért akar mindenki egy nap alatt gazdag lenni, egy óra alatt több napi munkabért megkeresni? Hova tűnt a realitás?

dec. 23. 17:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

11: ezek jo rusnyák mondjuk.


De jah 30k körül megy egy ora, 50 nagyon a teteje már.

dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez nem ettől függ. Mondjuk az előző példához kapcsolatosan. Ha a kenyér 500 ft, az nem azt jelenti, hogy az én saját kenyeremet is el kell adnom 500 ft ért. Annyiért adom amennyiért én akarom. Aki akarja megveszi, aki nem nem. Tudom jól, hogy 500 ft ér, de annyiért nem akarom eladni. Annyira nincs szükségem a pénzre, de a kenyérre igen hisz azért vettem. Lehet annyira szeretem a kenyeret, hogy csak 5000 ft ért adom oda. Azért már lemondanék róla. Kell kell, ha nem nem. Ha üzletet szeretnék vinni akkor lentebb vinném és vennék többet, hogy mindenki nálam vegye de nem erről van szó. Én ezzel nem akarok foglalkozni. Ha viszont egy egy kenyérért valaki kifizet ilyen nagy összeget akkor hagy vigye. Ha ilyen hülye, hogy kifizeti akkor egye meg. Én meg veszek belőle 10 másikat. 1 et megeszek és lehet lesz még 9 hülye aki megveszi a maradékot. Ha ez így működik akkor jó, de ha nem se érdekel.
dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy, én spec pont azért vagyok hajlandó többet fizetni ilyen lányoknak, mert mivel nem ebből élnek, a többség sokkal odaadóbb közben. Plusz hidd el, van az a pénz, amiért viszonylag sok határ leomlik a nőknél. Múltkor innét volt egy olyam lány, aki egy franciát vállalt volna csak, de tudtam ajánlani annyit, hogy a végén mindent vállalt. És nem mentünk 300 fölé.. Lehet infláció után 500ig el kell menni, de az az élmény, amikor tudod, hogy ebben vele te vagy az első és nagy eséllyel az utolsó...
jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem azon múlik ki mit akar. Van aki kifizet egy magas összeget azért, hogy fiatal, gátlásos, gyakorlatlan fruskánál első legyen. Van, aki meg tizedannyiért inkább lesz 600. egy vérprofi csajszinál aki több f@szt fogott mint kilincset, és tudja mi a csízió, pedig van televízió.
jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!