Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem élvezem a szexet mert sok rossz testi és lelki kapcsolatom volt, vagy egyszerűen nem vagyok benne érzelmileg és az ad egy gâtat?

Figyelt kérdés
3 komoly kapcsolatom volt, egyikkel sem élveztem. Előtte években rengeteget randiztam, de szexi egy emberrel sem jutottam el, mert amikor mâr kis fájdalmat éreztem szűzként mondtam, hogy itt akkor ennyi. Ez közrejátszhat?
dec. 26. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben leírtad a választ is.
dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem sodort még össze olyan férfival a sors aki téged tekintett főszereplőnek amikor szexeltek. Egyszerűen innen most én azt sejtem, hogy nem izgatnak fel kellően, nem találta meg senki azt ami neked igazán jó. Te meg egyszerűen megteszed, hagyod amit kell és kész. Ilyenkor teljesen természetes ha nem vágysz rá és csak nyűg az egész.
dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!