Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megint hármasozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megint hármasozni szeretne. Jó ötlet ebbe belemenni?

Figyelt kérdés

Amikor még nem jöttünk össze, volt egy időszak amikor csak úgy találkozgattunk, szexeltünk, de ennyi. Akkor csináltuk úgy hármasban, hogy ő, én, meg egy haverom. Nekem egyébként semmi bajom nincs azzal, ha hármadban más is dugja a csajt, akit én, ha nem kell foglalkoznom a másik sráccal, meg már többször is volt ilyenben részem, ugyanazzal a haverommal, csak a csaj volt más.

Viszont olyan még nem volt, hogy az aktuális lány a párom lett volna éppen akkor, és egy kicsit ódzkodom a dologtól emiatt. Fejben izgat a dolog, a múltkor is jó volt, de nem tudom, hogy lenne-e valami kellemetlenség utólag.

A barátnőm amúgy kifejezetten azt a srácot akarja harmadiknak, aki legutóbb volt, amikor még nem jártunk, tehát ugyanazt a haveromat.


dec. 26. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Tőled függ. Jól írod a pasi adott, vele már volt a csaj ezért akarja őt és nem egy vadidegent. Ez érthető több okból is. És nem kell többet belelátni. Ha neked oké mehet.
dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Mit válaszolna egy negyedik személyre, pontossaban egy második nőre?


A leírás alapján szerintem az se zavarná a barátnődet ha te nem lennél ott. Olyan mintha inkább te lennél ott a +1fő.


De ne legyen igazam.

dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Nagyobb farokra fog téged lecserélni.
dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt itt egy kérdés, ahol ketten is leírták, hogy ez nagyon veszélyes. Simán ott hagy a nő a nagyobb és jobb farokért. Én biztos nem mennék bele.
dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#12 Azt megkérdeztem tőle már, hogy esetleg egy négyes, vagy egy hármas, de csajjal, és benne lenne. Mondjuk elmondása alapján jobban szereti, ha nincs második lány. Mondjuk nincs is +1 csaj "jelölt". :D

Egyébként miből gondolod, hogy én lennék a plusz egy fő? Honnan jött, hogy nem zavarná a páromat, ha én nem lennék ott..? Erre kíváncsi vagyok.


#13 Hát, a haveroménál nekem nagyobb, szóval nem hiszem, hogy ez áll a konkrét választás hátterében. :D

dec. 26. 21:58
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanúgy voltam több alkalommal is hármasban mint Te. Mindig a +1 fő voltam, és természetesen kellemes volt. Viszont aktuális barátnőmmel sosem mentem bele hármasba. Nem sokszor láttam jó végét, amikor egy páros egy másik férfit, vagy nőt befogad. Amikor haverok csinálnak ilyet nem szokott gond lenni.
dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs ebben semmin extra. Azaz, nem kell belelátni rosszat. Már voltatok együtt, jóban vagytok, a buli is jól sikerült, ismételne.

Én is szívesebben vagyok hármasban olyan haverral, akit bírok, mint idegennel.


Ha tudtok tök őszintén és 100% bizalommal beszélni erről egymással, akkor nem lesz baj. Ha mégis, akkor meg nem kár érte.

Amúgy, el lehet menni swingerbe is, az is nagy élmény. ott lehet párcserézni is, ha találtok szimpatikus párt.

dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
a haveroddal én is benne lennék veled hármasban. Engem nem zavar, hogy van barátnőd. Hol laktok?
dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok. A kérdésed alatti leírásodból gondoltam. A leirásból nekem úgy jön le mintha a haverodra lenne kiéhezve.


Szerintem a pénisz, mell, fenék mérete, test formája hozzátesz a szex minőségéhez de a legjavát a ember személyisége, karaktere teszi hozzá.


Lehet kisebb a farka a haverodnak de a barátnőd azért akarja őt mert

-a haverod az aki-.


De ha eddig jól ment akkor további kellemes magömlést. :)

dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19 Érdekes meglátás. Én elsőre arra asszociáltam, hogy biztos azért, mert a haverom volt már, tudjuk, hogy jó volt, minek keressünk random más pasit, ha ő is benne lenne. :D

Én inkább attól ódzkodom, hogy nem lesz-e ez weird utólag. Mármint nekem olyan másnak tűnik, hogy a barátnőmet dugom együtt a haverommal, nem csak egy random kaland, vagy egy tartósabb szexkapcsolatról van szó.

dec. 29. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!