Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párod elmondta mennyi exe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod elmondta mennyi exe volt eddig, vagy alkalmi partnere?

Figyelt kérdés
Ha igen, meglepődtél rajta, vagy rosszul esett? Tudom, hogy a múlton nem szabad rágódni, csak kiváncsiság.

dec. 27. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
El persze. Nem lepodtem meg nem is esett rosszul
dec. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindegyik barátnőmmel beszéltünk erről, nem volt egyiknek sem túl sok. Gondolom akinek sok, az nem szivesen beszél róla, bár engem pl nem zavarna, nekem elég nagy a párkapcsolati és szexuális önbizalmam. Nyilván azért sok partnernél felmerül a hűség kérdése
dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyik se az igazat mondja, akkor meg minek kérdezzem
dec. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Elmondta, valamilyen szintem mindenkivel beszéltünk a múltról. A múltunk is hozzánk tartozik, a megismerkedésünk előtti élete is tette olyanná amilyen most. A feleségem szerencsére pont egy nagyon egészséges számot mondott és tudom, hogy az igazat mondta, de volt olyan exem, aki az én ízlésemnél jóval több partnerről számolt be, az zavart kicsit, nem tagadom.
dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a gáz, ha megismered, mond egy szerényet, és évek mulva kiderül a többszöröse. Az csalódás a köbön. Nem szabad hazudni.
dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem szabad hülyeséget kérdezni!
dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén elmondtam a páromnak és nem lepődött meg. Egyébként sem volt sok és senki nem nézné ki belőlem. Kívül nyuszi, belül cica. 🤷🏻‍♀️
dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok,sok szeretőm volt az utóbbi években.Én mindig kifaggatom őket,hány pasijuk volt,kivel mit csináltak,hogyan,ki milyen volt az ágyban stb.Kíváncsi természet vagyok na,a szexről,vágyakról meg különösen szeretek beszélgetni.

Az a tapasztalatom,hogy a nők teljesen máshogy mesélnek ezekről a dolgaikról,sokszor úgy kell harapófogóval kihúzni belőlük,nem úgy,nem ilyan büszkén,mint mi pasik.🙂

Szerintem a nők kevesebbet vallanak be,mint a valós, a pasik meg pont fordítva.

Persze mindig vannak kivételek.

dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar mennyivel volt.Az a lényeg hogy kölcsönösen élvezzük egymás társaságát.Majd ha már nem működik akkor úgy is szét kell menni.Lényegtelen mennyi volt neki...Az első szerelemnél még én is hittem a mesékben,mára már felfogtam hogy ez elkerülhetetlenül így működik.
dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!