Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi a jo a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a jo a szexben? Mi tesz titeket boldogga? En tapasztalatlan srac vagyok es szeretnek fejlodni ezen a teren. Ha esetleg valaki megosztana az otleteit mitol jo az egyutt szivesen vennem. Akar uzenetben akar privatban.

Figyelt kérdés
Csak ertelmes kommenteket ,es uzeneteket varok. Az ilyen trollkodas, negativ,gunyos megjegyzesekkel biro emberek keruljenek. Koszonom.

jan. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Keress egy jó szakmát, ami 2 millió nettó körül fizet, aztán elnézőbbek vagyunk az egyéb hiányosságokkal kapcsolatban (pl pénisz méret)...
jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindenképpen a nyalás nagyon jól esik. Popsit is.
jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Hogy mi a jó nekünk? Hmmmm... Legyen sok pénzed, drága autód, izmos legyél, sportos, persze azért ne legyél izomagy, xd, legyél humoros de azért ne vidd túlzásba és csak azzal viccelj, amivel én megengedem neked, utazz sokat de azért legyél mellettem napi 24 órát, xd, akarj gyereket, legyél igazi father material is, de közben ne legyél unalmas...


Ja, mi is volt a kérdés? 🤔

jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"utazz sokat"


Hmmm...

jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérd a külsőm, simogass, csokolj meg, ne legy önző, törődj azzal h én is elelvezzek, nyalj is ki. Ilyenektől már jó vagy .
jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös amiket leírt, az nekem is tetszene.
jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyalás nem mindenkinek jön be, én utálom.
jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!