Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fedeztétek fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fedeztétek fel, hogy tornadressz fétisetek van?

Figyelt kérdés
jan. 6. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En a tornaszlanyokat szeretem nem a tornadresszt
jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Az uszodában dugtam meg egy csajt úszóruciban
jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen nézek olyan sportokat, ahol a lányok tornadresszben vannak. Hiányoznak a retro stílusú tesiórák, ahol lányok tornadresszben vannak.
jan. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fétis az erős túlzás, de tetszik, alapvetően jól áll a lányoknak általában. Nálunk még voltak olyan tesiórák, ahol a lányok rendes tornagyakorlatokat végeztek, és ilyenben kellett lenniük. Szerintem kifejezetten praktikus, jól lehet benne mozogni, úgyhogy akár vissza is lehetne hozni. Ja, és semmivel nem mutat többet, mint egy úszódressz, szóval ha az az uszodában rendben van, akkor ez meg mindenféle szárazföldi tesihez jó kell legyen szerintem.
jan. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szeretem viselni, szeretek ebben lenni ennyi.
jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer felpróbáltam az osztály egyik legjobb csajának a tornadresszét, nagyon izgató volt érezni.
jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
retro tesióra, tornadresszben: [link]
jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom úgy igazán mert szerintem nálam több oka van amiért megtetszett és szinte belebolondultam.


Egyik nyilván az iskolai tesiórák. Amikor én voltam sulis akkor a lányoknak még kötelező volt, igaz már rég túl voltunk a rendszerváltáson, de még annyira nem volt régen akkor és nagyon sok, szinte az összes iskolában még kötelező volt. Nálam is így kezdődött hogy fiúként atléta, és rövidnadrág kellett nekünk kék rövidnadrág, lányoknak meg kék tornadressz. Eleve nekem a kék a kedvenc színem, és a lányok dressze többnyire fényes kék volt ami nekem különösen tetszett és nagyon nézegettem. Meg mégis másabb volt, rövid ujjú és bugyi szerű alja volt és egyrészes, ez tetszett igazán maga a látvány. Ez nálam akkor jött elő amikor már kezdtek érdekelni a lányok és voltak nálunk nagyon szép lányok akik elég hamar kezdtek nőiesedni, és olyan szépen kiemelte az alakjukat hogy öröm volt nézni. Persze a másik oka az is hogy nekem még az egyrészes fürdőruhák is tetszettek, szerintem ez is benne van ebbe.

A harmadik ok az az hogy egyszer már gimis koromban összejöttem egy lánnyal első szerelmem volt, és járt szertornázni. Nagyon szépen nézett ki tornadresszben és imádta a dresszeket. Mesélte nekem hogy otthon nyáron, csak abban szokott lenni, de azért utcára nem szívesen megy ki benne, mert egyszer ment már ki utcára dresszbe amikor a tornacsarnoktól 3 percre laktak és gondolta úgy ahogy van átszalad edzésre majd úgy haza is megy hogy ne kelljen cipekednie, meg jó idő is volt. Persze akkor sokan megbámulták és beszólogattak neki, ezért nem csinálta ezt már soha többet.

De akkor szexeltünk is úgy hogy dressz rajta volt és félrehúzta alul, az nagyon izgató volt úgy tapizni meg simogatni. Aztán itt kezdődött el nálam igazán ez a fétis mert akkor kezdtem el azon agyalni milyen érzés lehet azt viselni. Aztán egyszer ezt elmondtam neki és mondta hogy náluk a szertárban rengeteg használt dressz van amit lehet kölcsönözni és akár megvenni egy jelképes összegért, főleg azoknak van odatéve akik edzésekre akarnak kölcsönözni vagy venni de nem kell nekik új csak arra.

Akkor kerített nekem egy sima fekete hosszú ujjút meg egy kék rövid ujjút, illetve volt egy fekete ujjatlan de rövid szárú fajta. Azokat elhozta nekem és mondta hogy mindet fel kell vennem, és a három közül amelyik neki a legjobban tetszik rajtam azt egy teljes délutánon viselnem kell, nála a szobájában leszünk, nem fog látni rajta kívül senki, de nem vehetem le estig. Persze mondanom sem kell hogy a kék rövidujjú nyerte el a tetszését. Bár nekem a fekete hosszú ujjú volt kényelmesebb és az tetszett jobban, de Ő döntött így, és ez volt.

Akkor annyira megtetszett hogy fel is izgultam, de várnom kellett estig a kielégítéssel amit szex formájában tehettem meg, mondanom sem kell akkor iszonyat hamar elmentem.

Aztán ez a fétis nálam megmaradt és szakításunk után elkezdtem venni magamnak dresszeket főleg neten meg külföldről szereztem be. Ez tartott 26 éves koromig. Több barátnőm volt ez idő alatt, egyik sem repdesett az örömtől hogy ilyen fétisem van. Akkor volt egy barátnőm aki állandóan szoknyát vagy egyrészes ruhát viselt harisnyával amikor praktikus volt a harisnya és az is tetszett nekem piszok módon. Akkor én ezt kombinálni akartam hogy tornadresszt harisnyával, amit magamon ki is próbáltam titokba de ez így annyira nem tetszett, viszont azt a barátnőmet tudtam rávenni erre hogy vegyen fel egy dresszt harisnyával, és belement ebbe, és az nekem még jobban tetszett. De csak a látványa.

Aztán erről úgy leszoktam, mert ahogy idősebb lettem és megismertem azt a barátnőmet aki ma már a feleségem Ő sokkal másabb mint az összes többi ex barátnőm és tudja a dressz fétisemet, de mondta nekem hogy azt tartsam meg magamnak ha egyedül vagyok, nem fog emiatt engem bántani meg semmi, csak hagyjam ki ebből. Aztán ahogyan idősebb lettem meg már betöltöttem a 30 éves kort, és már lettek más hobbijaim, meg normális karrierem amit imádok, meg már más egyéb céljaim így a dressz fétis nálam kezd eltűnni. Már egyre kevésbé izgat, jó néha visszagondolok erre meg minden, de már nem hoz úgy lázba, és a megmaradt néhány dresszem is már a padláson lévő szekrény aljában hever évek óta szinte.

jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az anyaga nagyon, és nagyon kényelmes.
jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé ragaszkodó lettem hozzá, elég érdekes a szitu, akit esetleg érdekel le írom neki:)
márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!