Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van ilyen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, hogy iskolában egy lány több fiúnak is cumizik csak mert szeret szopni?

Figyelt kérdés

Itt olvastam valahol, hogy írta egy lány, hogy a suliban több fiúnak is cumizott mert szeret szopni. Nem tudom, nekem ez kicsit hihetetlennek hangzik. Legalábbis jó lett volna anno suliban ha ismertem volna ilyen lányt, de nekem sajnos az ilyenek kimaradtak.


Jöhetnek megtörtént esetek. Akár mostani akár évtizedekkel ezelőtti.



jan. 13. 08:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nálunk, de csak a menőket szopta le.
jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés, mert szerintem a legtöbb ilyen itteni "cumizó lány" valójában fiú, viszont az is igaz, hogy vannak csajok, akik főleg a középiskolás évek alatt szeretnek skalpot gyűjteni. Ők nyilván nem fognak róla otthon vagy később bárkivel erről beszélni, de egy anonim oldalon talán őszintébbek.
jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
régen általános suliban,8. osztályban volt ilyen.1 csaj a wc-ben leszopott minket(3 srácot) egymás után
jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként is ismerek ilyen csajt, melóhelyen. Kb.a férfi kollégák felét lecumizta már.

Dugni nem engedi magát, mert van pasija, de nála az orálszex nem megcsalás. :D

jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az ilyen csajnak hogy kell elmondani, hogy jól esne ha leszopna?
jan. 13. 09:47
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek ilyen nőt, 16 évesen szopott előszőr. Azóta nagyon sok liter spermát lenyelt már állítása szerint. Imád szopni és nyelni. Meg úgy amblokk szexelni. Férje van, naponta szexel és több orál is van de mégis kell neki a szerető is, nem tud megállni.
jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 "Kedvenc italom az ananászlé, minden nap iszom egy dobozzal."
jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha nem vagy extrém jó pasi akkor ne nyögd be konkrétan. Beszélj vele aztán tereld a szexre a témat, de ne egyből.
jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Igen, ez az Amerikai pite féle "sz*pj le szépségem" duma nem bejövős, ahogy ott se jött be :)
jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Imádtam szopni már tiniként is. Tanítási időben soha egyszer sem, de hétvégi bulikon rendszeresen, kb minden fiú osztálytársamat szoptam aki bulizni járt. Egyetemen vetkőzős tánccal csináltam egy kis mellékest, ha szimpi volt pl a szülinapos, simán leszoptam a végén. Szeretem ahogy egyre merevebb szopás közben, és a legjobb ahogy spriccel a számba! Eleinte nem nyeltem le, de aztán megszoktam, sokkal jobb érzés ha nyelem!

Nem kérek priviket, kösz.

jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!