Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden osztályban vagy iskoláb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden osztályban vagy iskolában van egy ribisebb lány? Nálatok miket csinált?

Figyelt kérdés
kort is lécci!

2021. jún. 27. 18:24
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Volt igen az a kérdés mit nem csinált 😆 a suli qrwájának hívtuk
2021. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Általánosban nem volt, vagyis igen de ott még nem történt szex csak majomkodas. Középiskolában meg már fiú suliba jártam sajnos.
2021. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk én voltam:D de csak mert az osztályunk elég visszafogott volt. Viszont évfolyamtársak közt voltak sokkal rosszabbak, mint én:D

Amit én csináltam és akkoriban 'durva' volt: 14 évesen volt egy végzős párom és én szexeltem először az osztályban (15 évesen), meg kitudódott, hogy egy sráccal meztelen fotókat küldözgettünk egymásnak néha. De pl nem öltözködtem kihívóan a suliban meg ilyenek és nem voltam az a népszerű csaj meg aki után minden pasi nyáladzott kategória:D az osztálytársaimnak bejöttem, de nem voltam a suli top csaja így értem

2021. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Bejött a hétvégi buliból a suliba egy sperma foltal a ruháján. Egy teremben meg fel vették videóra h 5 pasit leszopott. Én ekkor 17 éves kislány voltam. Megrendített h ilyen is van
2021. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Istvan485 ***** válasza:
52%
Nálunk is voltak ilyen csajok!!! 50 + os pasi
2021. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen a suli előtt vártàk a 40 éves BM W s ózdi cigányok.

Reggel úgy jött suliba hogy alig èlt. Az anyja Olaszban "takarított", a nagyanyja meg nem foglalkozott vele.

Már 22. Feltóltötte az ajkát, mellplasztikázott, 40-50 éjes gazdag pasikkal làtni. 2x próbalt öngyi lenni de megmentették. Az anyja továbbra is prosti.

2021. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol most ezek után amiket olvasok visszavonom a válaszom:D rendes lány voltam, teljesen átlagos a jelek szerint

#3

2021. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!