Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van ilyen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, hogy iskolában egy lány több fiúnak is cumizik csak mert szeret szopni?

Figyelt kérdés

Itt olvastam valahol, hogy írta egy lány, hogy a suliban több fiúnak is cumizott mert szeret szopni. Nem tudom, nekem ez kicsit hihetetlennek hangzik. Legalábbis jó lett volna anno suliban ha ismertem volna ilyen lányt, de nekem sajnos az ilyenek kimaradtak.


Jöhetnek megtörtént esetek. Akár mostani akár évtizedekkel ezelőtti.



jan. 13. 08:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
#10 Ozonleni fognak a privatok.
jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Énnis csináltam sok hülyeséget középsuliban.

1x sulit is kellet váltanom miatta.

jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 na miket csináltál, kíváncsi vagyok, mesélj
jan. 13. 11:20
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mindigis imádtam szopni, anno suliban is illetve mai napig. Nyugodtan megkövezhettek, vagy lekurvázhattok, de én szerintem ez teljesen rendben van így, minden embernek szüksége van a szexuális életre akár nő akár férfi, talán a libidóm magasabb mint egy átlag nőnek de lényegeben ennyi, szóval igen sokat szoptam már tini koromban is.
jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én két esetről tudok nálunk középsuliban, a kollégium az iskola mellett volt és a fociosztályból több 11.es srác a szobájukba felvitt egy 10.es nem kolis , de ugyanabba a suliba járó lányt, és szexeltek. A nevelőtanár észrevette és a srácokat kirúgták a koliból, a csaj meg elment más suliba. A lány egy ismertebb modell lett, az öccse pedig ismertebb focista. Illetve egy másik eset, mikor tanítás után két srác egy csajjal szexelt a lépcsőn és arra ment a tanár. Ebből is hatalmas botrány lett. Bár azt nem értem, miért nem mentek be mondjuk a mosdóba.
jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14 egyáltalán nem ítélünk el, sőtt és köszi, hogy leírtad!!


Nekem férfiként ez nagyon tetszik, hogy egy nő szeret szopni. Sajnos nekem nem jönnek össze a lányok.


#14 Te mi alapján választod ki, hogy kit szopsz le. Mi az amivel egy srácnak érdemes odamenni hozzád ha ilyet szeretne, hogy ne utasítsd vissza.

jan. 14. 11:14
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

van ilyen, én is csináltam anno.

Amikor "felfedeztem" a szopást, nagyon tetszett, sokszor csináltam, suliban is.

Aztán ahogy kezdett megjönni az eszem, azért már jobban megválogattam...

jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#14,17 és ti mentetek oda a fiúkhoz ezzel vagy a fiúk mentek oda hozzátok, hogy szopást szeretnétek? Hogyan történt?
jan. 15. 14:26
 19/27 Silverfox30 ***** válasza:
85%
Az első barátnőm szeretett szopni. A koleszba mindsn reggel és este jól lecumizott. Napközben meg másokat cumizott. Így vissza gondolva akkor nagyon szíven ütött. Mostani fejemmel csak szopatnám.
jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 érdekes amit írsz, hogy volt, hogy napközben másokat szopott?
jan. 16. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!