Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es nők! Mi fér bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők! Mi fér bele nektek az első randikon? Illetve hányadik randin szexeltek? Természetesen ha megvan a vonzalom.

Figyelt kérdés
jan. 13. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Privátok jöhetnek… 🤣
jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden oké akkor jöhet a szex.
jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bő egy éve tinderezek és azt veszem észre hogy pár randi után már "rá lehet venni" a nőket (nem tudtam jobb szót bocs) egy orálra. Persze akivel nincs meg a közös szimpátia azzal nincs is második találkozó. 😒😒

Vagy csak én fogtam ki ilyen nőket?

Nem panaszkodás. 😊😊

jan. 13. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálod a dolgokat, akár az első randin is benne vannak.
jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Természetesen akarnék de nem szoktam nyomulni.

Bár ha látom hogy benne lenne akkor igen.

jan. 13. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Félreérted a dolgokat, orál nélkül nincs is randi!
jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A pasitól függ, van akivel minden mással meg semmi (sem első randin, sem sokadikon - igaz aki nem szimpi azzal nem is lesz egy találkozónál több).
jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Na én azon kevés nő közé tartozom, hogy aki ha szóba hozza az orált és a szexet minden más fontosabb téma helyett az azonnal kuka. sajnos 6 hónapig jártam valakivel, akivel ez sosem volt téma ugyan, mégis mindig úgy irányította a dolgokat, hogy csak egy szexkapcsolat lett belőle, ő többnek érezte, de felvilágosítottam, hogy egy párkapcsolat az nem ez, nem is értem miből gondolta, hogy ha elvesz tőlem mindent, az időmet, az energiámat, de közben arra nem volt képes, hogy 1 héttel előre gondolkodjon úgy bármiről, az egy felnőtt embernek oké. Anno a 17 éves pasim érettebb volt, mondjuk vele szex sem volt.
jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Pár randi után lehet szex, elötte semmi.
jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!